R. Rudokas ir D. Siaurusaitis jaukų kalėdinį sveikinimą siunčia tiesiai iš klinikos

TV žiūrovai jau įprato TV3 serialo „Rezidentai“ aktorius Ramūną Rudoką ir Džiugą Siaurusaitį matyti apsirengusius baltais chalatais, plušančius klinikoje ir nuolat pokštaujančius. Tačiau artėjant didžiausioms metų šventėms komiškas aktorių duetas į savo įvaizdį pažvelgė kiek kitaip.

28

Jauki aplinka prie židinio, papuošta Kalėdų eglė ir dovanų maišas – tokioje aplinkoje Džiugas ir Ramūnas kartu su „Baltijos-Amerikos klinikos“ generaline direktore Inga Malinauskiene ir jos pavaduotoja Jelena Slavinskiene stojo prieš kameras sveikinti serialo gerbėjų.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. R. Rudokas ir D. Siaurusaitis jaukų kalėdinį sveikinimą siunčia tiesiai iš klinikos

Kalėdiniame sveikinime įsiamžinęs serialo režisierius ir pagrindinio vaidmens aktorius R. Rudokas atskleidė turintis nelaužomą kalėdinę tradiciją. Jau daug metų žiemos šventes jis sutinka kaime pas savo mamą.

„Gal kitiems pasirodys nuobodu, tačiau visada Kūčias sutinku pas mamą kaime. Kalėdų rytą atsikėlęs praleidžiu sau puikiai dieną su artimiausiais žmonėmis, šeima, sniegu ir užšalusiu ežeru. Tai nelaužoma kalėdinė tradicija“, - atskleidė R. Rudokas.

REKLAMA

Aktorius prisipažino, kad artėjant gražiausioms metų šventėms pats sau palinkėtų tapti mažiau reikliu kitiems: „Linkėčiau sau būti mažiau reikliam kitiems žmonėms. Gal daugiau būti šiek tiek reiklesniu sau. Kiekvienam iš mūsų reikėtų būti reiklesniam sau, o paskui – reikalauti iš kitų. Linkiu visiems kuo gražiausių švenčių. Daug juokitės, mylėkite ir būkite sveiki“.

Jaukų kalėdinį sveikinimą serialo žiūrovams R. Rudokas ir Dž. Siaurusaitis sukūrė kartu su dviem žaviomis damomis, kurias jiedu sutinka labai dažnai – tai, klinikos, kurioje filmuojami „Rezidentai“ generalinė direktorė I. Malinauskienė ir jos pavaduotoja J. Slavinskienė.

„Kadangi jau keletą metų visi kartu draugaujame, gyvename ir dirbame klinikoje, tai pagalvojome, kad ir kalėdinis sveikinimas turi būti bendras. Tad mums kilo mintis tokioje jaukioje, kalėdiškoje ir spalvingoje aplinkoje pasveikinti visus serialo žiūrovus ir mūsų klinikos kolektyvą“, – sakė klinikos vadovė I. Malinauskienė.

Moteris džiaugėsi, kad trečiasis „Rezidentų“ sezonas ir toliau filmuojamas modernioje „Baltijos-Amerikos klinikoje“: „Vieni rimtesni, kiti šmaikštesni, tad mes vieni kitus papildome. Klinikos gyvenimas tapo dar linksmesnis ir įdomesnis, netradiciškesnis, o klinika nuolatos siekia būti inovatyvi ir kitokia. Todėl turėdami tokius draugus, džiaugiamės jų būvimu šalia.“

Kalėdinis serialo „Rezidentai“ aktorių ir „Baltijos-Amerikos klinikos“ generalinės direktorės ir jos pavaduotojos sveikinimą rasite ČIA

Trečiasis serialo „Rezidentai“ sezonas vėl kviečia stebėti komišką ligoninės kasdienybę, kur darbuojasi rezidentai, pakliūvantys į iki ašarų juokingas situacijas. Jiems ir toliau vadovauja negailestingas, nuolat savo globotinius per dantį traukiantis Terapijos skyriaus vedėjas Rimantas Naudžiūnas, įkūnijamas aktoriaus ir režisieriaus R. Rudoko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų