R. Javtoko žmona tapo reklaminiu veidu

Robertui Javtokui intensyviai ruošiantis Europos krepšinio čempionatui, jo žmona Vilma Javtokienė beveik savaitę dalyvavo fotosesijose, kur buvo fotografuojama prekybos centro „Panorama“ naujam rudens žurnalo numeriui.

„Tikriausiai pirmoji pasimatavau naujųjų, rudeniui skirtų kolekcijų drabužius,“ – šypsojosi  Vilma Javtokienė. Ruduo – mano mėgstamiausias sezonas. Būtent rudenį už lango lyjant lietui man smagu su draugėmis vaikštinėti po drabužių parduotuves ir ieškoti namų jaukumui kurti skirtų interjero detalių. Ne paslaptis, kad  su vyru dažniausiai užsukame į vaikams skirtų prekių parduotuves,“ –  tęsė V.  Javtokienė.

Net dvylika kartų Lietuvos gimnastikos čempione tapusi bei buvusi krepšinio palaikymo grupės NEBL (Northern European Basketball League) grupės narė šiuo metu augina du vaikus.

Visada besišypsanti ir šilumą spinduliuojanti garsaus krepšininko žmona neslėpė, kad jų šeima gyvena visai šalia „Panoramos“, todėl jiems labai patogu užsukti apsipirkti pakeliui namo. Moteris atviravo, kad prekybos centras „Panorama“ jai patinka ir dėl šviesių, erdvių patalpų, ir dėl gerai nusiteikusių lankytojų. O apsipirkinėjimas jai padeda įveikti įtampą, kuri neretai užklumpa prieš vyrui išvykstant į Europos krepšinio čempionato varžybas.

Žavi mamytė pasakojo, kad pati sau žvalgosi pastelinių spalvų sportiškų bei elegantiškų drabužių. Mėgstamiausias drabužis – suknelės, kurių jos spintoje yra daugiausiai.


Rašyti komentarą...
:
:D
2011-09-03 18:14:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazi Javtokiene 10 balu!!!
Atsakyti
0

:
:D
2011-09-03 18:21:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazi Javtokiene 10 balu!!!
Atsakyti
0

:
:)
2011-09-03 21:13:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė...Kaip ir Tatjana Lavrinovič, kuri vakar labai gerai lietuvių klaba davė interviu prieš varžybas.Tegul lenkai, gyvenatys visą amžių LT ir nemokantys lietuviškai iš jos pasimoko...Šaunuolės abi: Tania ir Vilma.:)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų