Prūsaitis surengė finalinį „39“ šou – žmonės vadina tai metų koncertu

„Tai yra svajonės išsipildymas“, – pradėdamas finalinį koncertinio turo „39“ šou Kaune, „Žalgirio“ arenoje, sakė Saulius Prūsaitis. Į jo naujausio albumo „39“ pristatymo koncertą susirinko apie 7000 gerbėjų.  

17

Į šį vakarą S. Prūsaitis ėjo nuo pat savo solinės karjeros pradžios. Taigi – ilgus septynerius metus. Tiesa, pastaruosius dvejus, ne ėjo, o bėgo. Lėkė šuoliais. Išleisti du albumai („Vaikas iš didelės raidės (2016) ir „39“ (2018). Superhitai: „Norim šokti“ ir „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ (su Igle) ir „39“.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prūsaitis surengė finalinį  „39“ šou – žmonės vadina tai metų koncertu

Pastarasis tapo klausomiausiu 2018 metų muzikos kūriniu lietuviškame „Youtube“ – daugiau nei 9 milijonai peržiūrų. Per dvejus metus su grupe sugrota apie 200 koncertų, ant ausų pastatyti didžiausi festivaliai „Granatos Live“ ir „Karklė“... Todėl iš proto einanti Kauno „Žalgirio“ arena – visiškai logiškas rezultatas.

Po koncerto dainininkas sakė, kad šis vakaras jam įsimins ilgam. Tą patį galėtų pasakyti ir žiūrovai, kurie jau nuo pirmų dainų kilo iš savo vietų ir pavertė visą areną banguojančia ir siaučiančia džiaugsmo jūra, į kurią iš dangaus krito aukso lietus, biro balionai su specialiai šiam koncertui pagamintais saldainiais „39“,  leidosi penkių metrų ilgio Sauliaus Prūsaičio „alter ego“ – linksmas pripučiamas žmogeliukas, šaudė patrankos, o ekrane akis vos spėjo sekti įvairiaspalvius vaizdus.

REKLAMA

Nuo palmių ir pliažo per „Vasara 3016“ bei  breiką šokančių zuikių per „Norim šokti“ iki daugybės skaičių „39“, kuriuos jam prieš koncertą susiuntė žiūrovai. 

Prieš atlikdamas titulinę albumo dainą, S. Prūsaitis paprašė atsistoti salėje visus, kuriems šiais metais – 39-eri. Tokių pasirodė ne tiek ir mažai. Dainininkas  į socialinių tinklų paskyras ir elektroninį paštą nuolat  gauna kalnus prašymų įrašyti vaizdo sveikinimus būtent šios sukakties proga. „Kiekvienam negaliu įrašinėti, todėl dabar noriu pasveikinti iš karto visus“, – sakė jis. 

Per „Norim šokti“  ir „39“ salėje kilo visų rankos ir 7000  šoko kaip vienas. Nors koncertas buvo sėdimas, vis dėlto sėdėjo žmonės trumpiau nei stovėjo. Jau nuo pirmų dainų visi kilo iš vietos.  „Merginos šoks“,  „Power Forever“, „Sweet Sweet“ – per tokius kūrinius sunku  išlikti ramiam. Per „Būkim draugais“ ir „Meile tu“ salėje žibo tūkstančiai švieselių. 

 Koncertas baigėsi kurtinančiu trijų populiariausių kūrinių bisu. Dar kartą skambėjo „Tu nemoki“, „Norim šokti“ ir „39“. Žmonės būtų šokę ir dainavę dar valandą, nes atrodė, kad S. Prūsaičio nesumeluoto linksmumo jiems niekada negana. Po koncerto publika skirstėsi dainuodami ir kalbėdami, kad ką tik išvydo geriausią šių metų šou.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų