39

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „39“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „39“.

Saulius Prūsaitis pradėjo koncertų turą: salė pasitiko ovacijomis

Trečiadienio vakarą Panevėžio bendruomenių rūmuose savo didžiausią koncertinį turą „Naujametinis Show“ pradėjo Saulius Prūsaitis. Tą vakarą Panevėžyje vyko net du jo koncertai iš eilės, mat visi norintys į vieną nesutilpo. Jau šiandien S. Prūsaitis pasirodys Mažeikiuose, rytoj – Šiauliuose. Iki Naujųjų metų jis surengs dar 11 koncertų įvairiuose Lietuvos miestuose su grandioziniu turo užbaigimu paskutinę metų dieną Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje, rašoma pranešime spaudai.
2021-12-16

Prūsaitis – apie mėgiamiausią vaizdą, pastebimą nuo scenos: šįkart teko to regėti mažiau

Saulius Prūsaitis pristato naują dainą „Rankos į viršų“ ir jos vizualizaciją, kurioje šimtai koncertų metu mojuojančių rankų, rašoma pranešime spaudai. „Pakilusios rankos – simbolis. Jos man reiškia labai daug teigiamų dalykų. Pirmiausia tai – pavykęs koncertas, gera daina, puiki nuotaika, laisvė, atsipalaidavimas, draugystė, bendrumas. Tai vaizdas, kurį labiausiai mėgstu matyti nuo scenos ir kurio labai pasiilgstu.
2020-08-12

Saulius Prūsaitis koncerte gerbėjui įteiks unikalią dovaną

Saulius Prūsaitis sako: vasara trumpa ir skirta švęsti, rašoma pranešime spaudai. „Žodžiais pasakyti ir raidėmis užrašyti, kaip laukiu šių šou, būtų neįmanoma. Po viso šito siaubingo laikotarpio ir didžiojo nesusipratimo turėti galimybę vėl susitikti su Jumis koncertuose man su grupe prilygsta stebuklui. Laikas neprabėgo veltui – grosime ne vieną naują dainą, bet ir senų nepamiršime“, – sako jis.
2020-07-02

Hitus vieną po kito kuriantis Prūsaitis atviras – vienas bruožas jam labai svarbus

Hitus „39“, „Norim šokt“, „Mes surandam namus“ sukūręs marijampolietis atlikėjas Saulius Prūsaitis, atrodo, žino muzikos, kuri patiktų visiems, paslaptį. Būtent savo patirtimi ir paslaptimis jis dalijasi su žiūrimiausio muzikinio projekto „X faktorius“ dalyviais. „X faktoriaus“ anonso filmavimo aikštelėje sutiktas Saulius neslėpė geros nuotaikos – kur jis, ten nesibaigiantis vakarėlis, juokas ir neblėstančios šypsenos.
2019-08-11

Naują dainą pristatantis Prūsaitis: „Visose dainose yra mano patirties“

Praėjus lygiai metams nuo klausomiausios praėjusių metų dainos „39“ pasirodymo, Saulius Prūsaitis pristato naują dainą „Atleisk, tavęs nepažinau“. Kaip ir „39“, naujos dainos premjera įvyko  laidos „X faktorius“ finale, kuriame praėjusį sekmadienį S. Prūsaitis  sėkmingai užbaigė jau šeštą savo teisėjavimo sezoną.
2019-02-04

Lukučio pasirodymas „X faktoriuje“ įplieskė karą: internautai nesulaiko emocijų

Sekmadienį negailestingieji teisėjai bei žiūrovai namuose nusprendė dar dviejų „X faktoriaus“ dalyvių likimą – mažiausiai balsų surinkusi Ugnė buvo priversta pasitraukti be kovos, o prieš Roką ir Lauryną pralaimėjęs Lukas taip pat paliko projektą. Šįkart atlikėjai buvo paruošę po dvi dainas – vieną jų skyrė Laisvės gynėjų atminimui, o kitą siūlė patys žiūrovai.
2019-01-14

Prūsaitis surengė finalinį „39“ šou – žmonės vadina tai metų koncertu

„Tai yra svajonės išsipildymas“, – pradėdamas finalinį koncertinio turo „39“ šou Kaune, „Žalgirio“ arenoje, sakė Saulius Prūsaitis. Į jo naujausio albumo „39“ pristatymo koncertą susirinko apie 7000 gerbėjų.   Į šį vakarą S. Prūsaitis ėjo nuo pat savo solinės karjeros pradžios. Taigi – ilgus septynerius metus. Tiesa, pastaruosius dvejus, ne ėjo, o bėgo. Lėkė šuoliais.
2018-12-16

Atskleista M.A.M.A. 2018 intriga: paaiškėjo, kas kovos dėl geriausiųjų titulo

Šis pirmadienis pateikė staigmenų visiems muzikos mylėtojams – pagaliau paskelbti muzikos apdovanojimų M.A.M.A. 2018 metų nominantai. Šventės, kuri vyko vienoje aukščiausių Vilniaus vietų – „Skybar“ – nepraleido ir daugybė žinomų žmonių. Tarp jų – ir Marija Grabštaitė, „Flying Saucer Gang“ grupė, Petras Daunys, Žygimantas ir Anžela Gečai, Donatas Montvydas, Neringa Zeleniųtė, Martynas Tyla, Justė Arlauskaitė-Jazzu bei daugelis kitų.
2018-12-10

Prūsaitis apgavo gerbėjus: to nesitikėjo niekas

„Grosim kažkiek žinomų ir kažkiek nežinomų dainų“, – ketvirtadienio vakarą Vilniuje „Compensa“ arenoje pradėdamas naujojo albumo „39“ pristatymą sakė Saulius Prūsaitis. Jis pamelavo: skambėjo tik žinomos ir labai žinomos dainos. Tiek hitų viename koncerte retai kada išgirsi. Itin sėkmingi S. Prūsaičio koncertiniai metai eina į pabaigą ir liko tik trys turo „39“ koncertai. Į pasirodymus Klaipėdoje ir Šiauliuose bilietų jau nebėra.
2018-11-30

Prūsaitis pristato naują dainą: „Mama pamačius naują klipą verks“

Saulius Prūsaitis pristato „Mes surandam namus“ – paskutinę dainą prieš naujojo albumo „39“ pasirodymą ir jos jautrų vaizdo klipą.  Jau kitą savaitę jis pradeda  albumo pristatymo turą po Lietuvą. Pirmas koncertas – lapkričio 15 dieną gimtojoje Marijampolėje, finalinis išskirtinis šou lygiai po mėnesio – gruodžio 15 dieną Kaune, „Žalgirio“ arenoje.
2018-11-06
REKLAMA
REKLAMA

Saulius Prūsaitis pristato naują dainą: sukūrė kai ką išskirtinio

Saulius Prūsaitis pristato naujausią dainą „Ko stovi vienas“ iš būsimojo albumo „39“. Albumas bus išleistas spalio mėnesio pabaigoje ir pristatytas: lapkričio 15 d. – Marijampolėje, 16 d.– Panevėžyje, 18 d. – Alytuje, 29 d. – Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, 30 d. – Šiauliuose, gruodžio 1 d. – Klaipėdoje ir 15 d. – finalinis albumo pristatymo koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje. Originalusis S. Prūsaitis dainai „Ko stovi vienas“ sukūrė hipnotizuojančią vizualizaciją.
2018-10-05

S. Prūsaitis pristato naują dainą „Merginos šoks“: publika ją jau dievina

Paskutinę vasaros dieną Saulius Prūsaitis pristato naują dainą „Merginos šoks“ ir jos vaizdo klipą, kurį sudėjo visas gražiausias šios vasaros akimirkas. „Esu be galo dėkingas Lietuvai už šią vasarą. Per ją aš supratau, kiek daug visuose miestuose turime draugų.  Jūs visi, kurie buvote su mumis koncertuose ir festivaliuose, suteikėte mūsų vasarai prasmę. Tikimės, kad mes atnešėme į jūsų vasarą džiaugsmo, šokių ir spontaniškų maudynių su rūbais.
2018-08-31

S. Prūsaitis atskleidė, kodėl koncertai Marijampolėje jam yra ypatingi

Lapkričio mėnesį pasirodys naujas solininis Sauliaus Prūsaičio albumas „39“, rašoma pranešime spaudai.  Dainininkas juokiasi, kad sugalvoti jo pavadinimą buvo lengviau nei lengva.  „39“ svetainėje „Youtube“ jau turi beveik 8 milijonus perklausų ir baigia pasivyti populiariausią S.Prūsaičio dainą „Norim šokti“, kuri artėja 10-to milijono link.   „Būtų tikrai nelogiška albumą vadinti kitaip, kai 39 tapo mano lemtingu skaičiumi“, – juokiasi S. Prūsaitis.
2018-08-27

Klausytojų širdis vėl užkariavo Sauliaus Prūsaičio hitas: pristatyta nauja versija

Sauliaus Prūsaičio atliekamos dainos jau ne sykį buvo prasibrovusios į klausytojų grojaraščius bei tapusios tikrais hitais. Sparčiai išpopuliarėjo ir į hitų gretas pateko dar vienas S. Prūsaičio atliekamas kūrinys – „39“. Dainą „39“ sukūrė pats charizmatiškasis jos atlikėjas, o premjera įvyko finalinėje „X faktoriaus“ projekto laidoje. Nors iš anksto ir nebuvo planuota, tačiau netrukus pasirodysiančio filmo „Moterys meluoja geriau.
2018-07-27

Saulius Prūsaitis ir Iglė sujungė jėgas bendram kūriniui: „Jis – labai reiklus“

Saulius Prūsaitis ir Iglė pristato naują bendrą dainą „Tu nemoki“ ir jos šiltą studijinį vaizdo klipą. Iglė taip pat svečio teisėmis pasirodys Sauliaus Prūsaičio vasaros koncertų cikle „39“ : liepos 27d – Kaune, „Adform“ kiemelyje, rugpjūčio 11 d. – Palangos koncertų salėje, rugpjūčio 23 d. – Vilniuje, Vasaros terasoje.
2018-07-12

Saulius Prūsaitis išgąsdino gerbėjus: tokio jo poelgio nesitikėjo niekas

Savaitgalį vykęs S. Prūsaičio koncertas dainininkui ir daliai publikos baigėsi labai šlapiai. Viduryje paskutinės dainos „Norim šokti“, dainininkas metė mikrofoną ir tiesiai nuo scenos su visu savo gražiuoju rožiniu kostiumu nėrė į šalia buvusį baseiną. „Žmonės iš publikos pirmi pradėjo su drabužiais šokinėti į baseiną. Ir, beje, tai darė visiškai blaivūs! Nenorėjau atsilikti. Jausmas – nerealus, galėčiau kiekvieną koncertą taip užbaigti“, – po šuolio įspūdžiais dalinosi dainininkas.
2018-05-24

Serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams – staigmena: vienas mylimiausių veikėjų turės savo filmą

Dešimt metų ir dešimt sezonų televizijos eteryje – tokiais įspūdingais skaičiais gali didžiuotis populiariausias visų laikų TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“. Minėdami kultinio projekto dešimtmetį jo kūrėjai nusprendė ištikimiausius gerbėjus nustebinti džiugia žinia – vasarą pasirodys antrasis „Moterys meluoja geriau“ filmas, šį kartą pasakosiantis apie vieno mylimiausių personažų – Roberto – nuotykius ir netikėtą bei keistą meilę.
2018-05-24
Į viršų