REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą paaiškėjo projekto „X faktorius. Žvaigždės“ grupių kategorijos dalyviai. Sau komandą rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

Sekmadienio vakarą paaiškėjo projekto „X faktorius. Žvaigždės“ grupių kategorijos dalyviai. Sau komandą rinkosi teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.

REKLAMA

Grupės BIX lyderis nusprendė, kad į tiesioginius finalus keliauja grupės RSA, „Twosome“ ir Marius Repšys su Inga Šepetkaite. Laidos pabaigoje buvo atskleista, kad žiūrovai turi unikalią galimybę į projektą sugrąžinti vieną iškritusį dalyvį.

Pirmasis scenoje pasirodė teatro, kino, televizijos aktorius ir lėlininkas Mindaugas Ancevičius. Jis subūrė grupę „Apokaliptinis bardakas“. „Vieną žmogų pakviečiau, kitą žmogų pakviečiau... Jie sutiko groti su manimi“, – prieš lipdamas į sceną kalbėjo aktorius. „Jūs man labai primenate grupę ANTIS. Yra įdomu, seniai kažką panašaus girdėjau šioje scenoje“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu, o S. Urbonavičius-Samas davė kėdę.

Šeimyninis duetas – baidarininkas olimpietis, pasaulio vicečempionas Ričardas Nekriošius ir olimpietė maratonininkė, daugkartinė Lietuvos čempionė Vaida Žūsinaitė-Nekriošienė – papirko teisėjus savo drąsa. „Jūs papuošėte šį projektą. Vaida yra grupės lyderė, puikiai valdo situaciją“, – sakė S. Urbonavičius-Samas ir davė kėdę.

REKLAMA
REKLAMA

Marius Repšys ir Inga Šepetkaitė – tai grupė, kurios susikūrimą nulėmė daugybė keistų aplinkybių. Scenoje duetas atliko savo kūrybos dainą – teisėjai buvo nustebinti. „Marius yra mano mėgstamiausių aktorių trejetuke pasaulyje. Kad ir ką tu darytumei, man yra žiauriai gerai“, – pagyras žėrė J. Arlauskaitė-Jazzu, o S. Urbonavičius-Samas davė kėdę.

REKLAMA

Profesionalūs aktoriai Šarūnas Banevičius ir Gytis Laskovas subūrė grupę „Stereotipai“. Vaikinai padainavo taip, kad net S. Prūsaitis pritrūko žodžių – rimtu veidu kvailioti sugeba ne visi. „Daina labai juokinga. Jūs galėjote nedainuoti, aš už grupės pavadinimą duočiau kėdę“, – gyrė Marijus Mikutavičius. „Sėdėjau išsišiepęs“, – sakė S. Urbonavičius-Samas ir davė kėdę. Ją užleido šeimyninis Ričardo ir Vaidos duetas.

Grupės RSA lyderis Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas neslepia – jis nepamena, kada širdyje buvo toks jaudulys. Jausmus, kurie užplūdo įžengus į sceną, vyras vadina „nerealiais“. „Be kalbų jums duodu kėdę“, – komentavo S. Urbonavičius-Samas. Ją užleido grupė „Apokaliptinis bardakas“.

REKLAMA
REKLAMA

Gerda Žemaitė į sceną žengė su savo kolega – operatoriumi Remigijumi. „Mums pavyksta suderinti darbą ir hobį“, – sakė dalyvė. „Gal šiek tiek per didelis kąsnis šiam kartui“, – sakė S. Prūsaitis. „Klasikinis pop muzikos duetas, kokie dabar yra ant bangos. Man tokį duetą yra palanku turėti“, – sakė  S. Urbonavičius-Samas. Kėdę duetai užleido kitas duetas – „Stereotipai“.

Grupė „Twosome“ ir jos lyderis choreografas Paulius Šinkūnas yra iš tų, kuriems labai patinka pokštauti ir scenoje surengti šou. „Seniai juokiausi iki ašarų“, – sakė M. Mikutavičius. „Už tokią humoro dozę ir tai, ką jūs čia padarėte, privalau duoti kėdę“, – pagyras žėrė S. Urbonavičius-Samas.

Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad atėjo metas pasisakyti žiūrovams. Keliaukite į portalą „xfaktorius.lt“, rubriką „Grąžink žvaigždę“. Joje balsuokite už jums labiausiai patikusį, bet projektą jau palikusį dalyvį. Tik jūs galite savo balsu nulemti vieno į dvyliktuką nepatekusio dalyvio likimą. Balsuoti galima už kiekvieną dalyvį po kartą iki spalio 8 dienos. Sugrąžinkite tą, kuris jūsų nuomone yra verčiausias dalyvauti projekte ir tapti 13 dalyviu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų