Princo Williamo šeimoje – džiugūs pokyčiai

Kembridžo kunigaikštienei Catherine Middleton karalienė paskyrė dar vieną naują titulą. Paaiškėjo, kad Williamo žmona perima princui Harry priklausiusias globėjiškas pareigas.

Kai princas Harry ir Meghan Markle savanoriškai pasitraukė iš karališkosios šeimos, neteko teisės ir toliau globoti tam tikras asociacijas, paramos fondus, sporto turnyrus. Dar šių metų vasarį oficialiai buvo paskelbta, kad pora atsisako vykdyti visas iki šiol jiems priklausiusias pareigas.

„My London“ rašo, kad būtent C. Middleton nuo šiol globos bent vieną iš dviejų sporto šakų, kuriose visuomet garbingą vietą užėmė princas Harry, t. y. regbio sąjungą ir regbio lygą.

Kunigaikštienė anksčiau ne kartą viešai išreiškė palaikymą įvairioms sporto šakoms ir aktyviam laisvalaikio praleidimui, todėl nieko keisto, kad šioms pareigoms karalienė pasirinko būtent ją. Pasak šaltinių, oficialiai šią žinią karalienė paskelbs jau rudenį.

Vis dėlto, karališkosios šeimos šalininkai nepraleido progos atrasti ir kitą monetos pusę. Harry ir Meghan priklausiusios pareigos galėjo būti perduotos bet kuriems kitiems karališkosios šeimos nariams, tačiau šiose lenktynėse juos vėl aplenkė Williamas ir Catherine.


Rašyti komentarą...
S
Sveiki! Tai – „Gboard“ iškarpinė. Čia bu
2021-08-03 08:15:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

P
Pikis
2021-08-03 21:08:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš savo Zosikė taip pat pakėliau titulą, dabar galės nebskusti bulvių.
Atsakyti
0

N
Nesvarbu
2021-08-03 13:39:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0 mums jas į šė tl
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų