Princo Hario sužadėtinė puikuojasi žiedu su princesės Dianos deimantais

Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris) savo išrinktajai aktorei Meghan Markle (Megan Markl) sužadėtuvių proga įteikė žiedą, inkrustuotą dviem jo velionei motinai princesei Dianai priklausiusiais deimantais.

31

Praėjus kelioms valandoms po to, kai buvo paskelbta apie jųdviejų sužadėtuves, princas Harry ir jo būsimoji žmona trumpam susitiko su fotografais Kensingtono rūmuose.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pirmoji princo Harry ir Meghan Markle fotosesija

Mėlyną kostiumą vilkėjęs ir tamsų kaklaraištį ryšėjęs princas sakė esąs „susijaudinęs“ ir pažadėjo vėliau atskleisti daugiau detalių apie piršlybas. Paklaustas, ar jos buvusios romantiškos, Harry atsakė: „Žinoma!“

Švytinti M. Markle sakė esanti „labai laiminga“. Ji dėvėjo baltą paltą su diržu ir pirmąkart viešumoje mūvėjo savo sužadėtuvių žiedą.

Pasak rūmų pareigūnų, princas pats sukūrė žiedo dizainą. Jis inkrustuotas dviem deimantais iš princo velionės motinos kolekcijos. Diana žuvo autokatastrofoje Paryžiuje 1997-aisiais, kai Harry buvo 12 metų.

Žiedą taip pat puošia dar vienas deimantas iš Botsvanos. Šioje Afrikos šalyje Harry lankėsi daugybę kartų, taip pat ir drauge su M. Markle.

Auksinį žiedą su deimantais pagamino oficialus karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) juvelyrikos gamintojas „Cleave and Company“.

Sužadėtiniai iš susitikimo su fotografais išėjo apsikabinę.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų