Princesės Dianos elgesys su meilužiu gąsdino visus rūmus: skambino jam net 300 kartų

Visai neseniai pasaulį apskriejo liūdna žinia – prieš kelias dienas mirė buvęs princesės Dianos meilužis, Oliveris Hoare. Jam buvo 73 metai.

81

Vyro mirtis paskatino kalbas apie jo ir Dianos santykius, o dabar į viešumą ėmė kilti ir dar negirdėtos jų santykių detalės.

(81 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite: štai kaip atrodė princesės Dianos gyvenimas

Pasirodo, kad įsimylėjelius supažindino ne kas kitas, o pats princas Charles. Dianos ir Oliverio santykiai truko net 4 metus, tačiau galiausiai jie nutrūko. Taip nutiko todėl, kad O. Hoare žmona jam pagrasino skyrybomis – vyras nieko nelaukęs grįžo pas savo žmoną.

Tuo tarpu Diana dėl Oliverio buvo lengvai pamišusi – užsienio žiniasklaida rašo, kad jie intymiais santykiais yra užsiėmę net ir Kensingtono rūmuose. Todėl neverta stebėtis, kad vienąkart vyras čia buvo užtikras pusnuogis.

Žinia apie išsiskyrimą itin supykdė ir nuliūdino Dianą, todėl vos tai išgirdusi, ji šoko į mašiną ir keliavo iki jo namų. Sėdėdama automobilyje netoli jo kiemo, princesė ėmė skambinti Oliveriui mobiliuoju.

„Prie jo namų Diana stovėdavo valandų valandas – ji laukdavo ir nuolatos jam skambinėdavo. Ir tai ji darydavo nė nepaisant to, kad žinojo, jog su Oliveriu būti negalės“, – užsienio žiniasklaidai pasakojo artima Dianos draugė.

Ji taip pat pridėjo, kad nors ir O. Hoare buvo tikras džentelmenas ir šaunus vyras, savo žmonos palikti jis nebūtų sutikęs vien jau dėl pinigų, mat ši buvo išties turtinga. Dianą mylimąjį puikiai suprato, tačiau vis tiek norėdavo jį provokuoti pasirodydama prie jo namų, mat nebuvo pratusi, kad negauna to, apie ką svajoja.

Galiausiai užsienio žiniasklaidai apie skambučius mylimajam pripažino ir pati princesė. „Galbūt ir skambinau 6-9 mėnesius. Tačiau tik kelis kartus – tikrai nebuvau apsėsta“, – tikino ji.

Vis dėlto šaltinių teigimu, princesė mylimajam skambino net 300 kartų, o karališkosios šeimos rūmų darbuotojai nuo Dianos elgesio netgi buvo pašiurpę – santykiai ir jų baigtis su O. Hoare jiems kėlė nerimą.

 


Rašyti komentarą...
T
To eklektik
2018-09-15 13:09:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu nedulkinai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų