Princesės Dianos apsauginis atskleidė šokiruojančią informaciją

Buvęs princesės Dianos apsauginis Kenas Wharfe‘as ryžosi šokiruojančiai išpažinčiai. Savo paviešintuose memuaruose vyras atskleidė, kad buvo įmanoma Dianą apsaugoti nuo tragedijos Prancūzijoje.

30

„Naktį buvo nežmoniškai karšta. Aš gulėjau savo užmiesčio namo lovoje, varčiausi ir niekaip negalėjau užmigti. Apie ketvirtą valandą ryte mane išblaškė suveikęs atsakiklis. 

Mažame ekrane žinutė skelbė, kad turiu tučtuojau susisiekti su vyriausiuoju Karališkos šeimos apsaugos departamento vadovu Dai Daviesu. Kadangi namuose neturėjau telefono, užsimečiau senus drabužius ir išėjau iki telefono būdelės. Jau švito.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ryškiausios princesės Dianos gyvenimo akimirkos

„Turiu blogų naujienų“, - pasakė jis. Kiti jo žodžiai mane šokiravo: „Velso princesė mirė“, - rašė buvęs apsauginis.

Jis sako, kad labai pyksta ant darbuotojų, kurie tą naktį buvo šalia Dianos. Pasak Keno, princesę buvo įmanoma išgelbėti.

„Mūsų departamentas žmonių apsauga rūpinasi 15 metų, tačiau tą naktį ją prižiūrėjo nauji žmonės“, - sako vyras. Pasak jo, tą naktį Dianą saugojęs Reesas-Jonesas buvo neatsargus ir ne iki galo atliko savo pareigas.

REKLAMA

Buvęs apsauginis teigia, kad tarp Dianos ir Reeso buvo kilęs romanas.

„Dėl Dianos saugumo niekada to nepadaryčiau“, - sako Kenas.

Skelbiama, kad princesė Diana 1997-ųjų rugpjūčio 31-ąją bėgo nuo fotografų, todėl vairuotojas važiavo dideliu greičiau. Patekus į tunelį automobilio nepavyko sustabdyti, todėl jis rėžėsi į sieną.

„Man keista, kad apsauginiai daug daugiau dėmesio kreipė Dianos apsaugai nuo fotografų, o ne sveikatai. Gi paparaciai tik fotografavo, o ne šaudėsi“, - rašė Kenas, kurio visi memuarai netrukus pasieks skaitytojus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų