• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Williamas ir Kate Middleton yra tars vienas kumštis, kai kalbama apie jų trijų vaikų auklėjimą. Tačiau pranešama, kad jie turi vieną namų taisyklę, kurios niekada negalima laužyti.

Princas Williamas ir Kate Middleton yra tars vienas kumštis, kai kalbama apie jų trijų vaikų auklėjimą. Tačiau pranešama, kad jie turi vieną namų taisyklę, kurios niekada negalima laužyti.

REKLAMA

Karališkoji pora bendravimą su George'u, Charlotte ir Louisu laiko svarbiausiu prioritetu, tačiau laikosi griežtų taisyklių.

Nors „vaikai skatinami kalbėtis apie savo jausmus“, bet pakėlus balsą visi pokalbiai pristabdomi.

„Vaikams šauksmai yra absoliučiai draudžiami, o bet kokia užuomina apie šaukimą vienas ant kito sprendžiama juos užtildant“, – 2020 m. birželį laikraščiui „The Sun“ sakė šaltinis. Williamas ir Kate šiomis akimirkomis naudojasi kaip galimybe pasikalbėti apie jausmus „pokalbių sofoje“.

Idėja yra ta, kad vietoj to, kad vaikai turėtų laiko vieni su savo mintimis ir jausmais, šalia yra vienas iš tėvų, kuris padeda jiems suprasti, kas įvyko.

REKLAMA
REKLAMA

Taisyklė „nešaukti“ taip pat galioja ir drausminant George'ą, Sharlotte ir Louisą.

„Kate arba Williamas juos atitraukia nuo kivirčo ar muštynių vietos ir ramiai su jais pasikalba. Jiems viskas paaiškinama, nurodomos pasekmės ir jie nustoja šaukti“, – leidiniui pasakojo informatorius.

REKLAMA

„Ji dažnai įrodinėja, kad jai ir Williamui svarbiausia kuo dažniau būti šalia savo trijų vaikų, – sakė Kirsty. – Anksčiau Kate yra minėjusi, kad jie su vyru stengiasi kiekvieną rytą ir popietę kiek įmanoma vaikus dažniau vežti į mokyklą.“

Prabilo apie savo vaikystę

Ir pati princesė yra sakiusi, kad augindama savo atžalą įkvėpimo sėmėsi iš savo vaikystės. Kalbėdama tinklalaidėje „Laiminga mama, laimingas kūdikis“, ji papasakojo apie santykį su savo tėvais ir vaikais. 

REKLAMA
REKLAMA

 „Mano vaikystė buvo labai laiminga. Man labai pasisekė, esu kilusi iš labai stiprios šeimos – mano tėvai buvo labai atsidavę mums, mano broliams ir seserims. Dabar, būdama mama, tikrai vertinu, kiek daug jie dėl mūsų paaukojo.

Labai mėgau sportuoti, tad jie ateidavo į kiekvienas sporto varžybas, sirgdavo už mane, o šeimos atostogas visada leisdavome kartu.

Tačiau manau, kad man labiausiai patinka paprasti dalykai, ir iš tikrųjų tai matau dabar, kai turiu savo vaikus, mano kasdienybė dabar tokia užimta, ir iš tikrųjų kartais tokie paprasti dalykai, pavyzdžiui, ugnies stebėjimas lietingą dieną, teikia tokį malonumą.

Iš savo vaikystės daugiausia prisimenu paprastus dalykus – pasivaikščiojimą kartu, ir tai tikrai stengiuosi daryti su savo vaikais, nes tai visiškai pašalina visus pykčius, kompleksus, visą spaudimą“, – sakė ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų