Princėse Charlotte švenčia 3-ąjį gimtadienį: laukia intriguojanti akimirka

Šiandien, gegužės 2-ąją, žavioji princo Williamo ir jo žmonos Kate Middleton dukra princesė Charlotte švenčia 3-ąjį savo gimtadienį.

48

Vis dėlto laukiamiausia šio gimtadienio akimirka – viešas tėvų sveikinimas. Praėjusiais metais per mergaitės gimtadienį princas Williamas ir K. Middleton visuomet tai padarydavo, tačiau kaip bus šiemet? Juk visai neseniai šeimą papildė dar vienas vaikelis!

(48 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princėse Charlotte švenčia 3-ąjį gimtadienį

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad balandžio 23-ąją pasaulį išvydo trečiasis karališkosios šeimos vaikas, kuriam buvo duotas Louiso Arthuro vardas. Pirmojo kūdikio, kurį pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Jis gimė toje pačioje ligoninėje. Princas George – trečias žmogus eilėje į sostą po monarchės Elizabeth II vyriausiojo sūnaus, sosto įpėdinio princo Charleso ir jo vyresnio sūnaus princo Williamo. Jis turi Kembridžo princo titulą.

2015-aisiais porai gimė antroji atžala – gegužės 2-ąją jie susilaukė dukros Charlotte, gimusios toje pačioje ligoninėje, kaip ir jos brolis George‘as – Šv. Marijos ligoninėje, Padingtone.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų