Atskleistas trečiojo princo Williamo ir K. Middleton vaiko vardas

Šios savaitės pradžioje karališkoji šeima išgyveno maloniausias akimirkas. Princui Williamui ir jo žmonai Kate Middleton gimė trečiasis vaikas.

16

Praėjus vos kelioms valandoms po gimdymo, K. Middleton pristatė vaikelį pasauliui – paaiškėjo, kad tai berniukas. Vis dėlto jo vardas dar kelias dienas buvo laikytas paslaptyje.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkoji šeima su naujagimiu (Globalnews nuotr.)

Šiandien pagaliau paaiškėjo, kad berniukui duotas Louiso Arthuro vardas.

Lažybininkai dar prieš vaikelio gimimą ėmė spėlioti, kokį vardą galėtų gauti trečioji šios karališkosios poros atžala. Kaip populiariausius mergaičių vardus jie nurodė Mary, Alice, Victorią, Alexandrą ir Marią, o kaip populiariausius berniukų vardus – Arthurą, Albertą, Fredericką, Jamesą ir Philipą. Apie tai, kad porai gimė berniukas, Kensingtono rūmai pranešė žinute „Twitter“ tinkle: „Jos Karališkoji Didenybė Kembridžo hercogienė 11.01 val. sėkmingai pagimdė sūnų. Kūdikis sveria 3 827 g.“

Primename, kad pirmojo kūdikio, kurį pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Jis gimė toje pačioje ligoninėje. Princas George – trečias žmogus eilėje į sostą po monarchės Elizabeth II vyriausiojo sūnaus, sosto įpėdinio princo Charleso ir jo vyresnio sūnaus princo Williamo. Jis turi Kembridžo princo titulą. 2015-aisiais porai gimė antroji atžala – gegužės 2-ąją jie susilaukė dukros Charlotte, gimusios toje pačioje ligoninėje, kaip ir jos brolis George‘as – Šv. Marijos ligoninėje, Padingtone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų