Princas Harry pripažino pasukęs „skirtingais keliais“ su artimu žmogumi

Didžiosios Britanijos princas Harry pripažino, kad jiedu su broliu princu Williamu yra pasukę „skirtingais keliais“ ir kad jųdviejų santykiuose būna „ir gerų, ir blogų dienų“.

2

Pastaraisiais mėnesiais sklido gandai, kad tarp Sasekso kunigaikščio ir princo Williamo kilo konfliktas.

(2 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališka šeima

Interviu televizijai ITV Harry pripažino, kad „neišvengiamai būna visko“, žinant jųdviejų svarbų vaidmenį ir spaudimą, su kuriuo susiduria Britanijos karališkoji šeima.

Kalbėdamas per neseniai vykusią kelionę po Pietų Afriką drauge su savo sutuoktine Meghan Markle jis pabrėžė: „Mes – broliai. Visada būsime broliai.“

„Šiuo metu tikrai esame pasukę skirtingais keliais, bet visada būsiu pasiruošęs jam padėti, ir žinau, kad tą patį padarytų ir jis“, – kalbėjo Harry.

„Nebesimatome taip dažnai kaip anksčiau, nes esame užsiėmę, bet labai jį myliu, – tęsė jis. - Dauguma dalykų atsiranda lygioje vietoje, bet, suprantat, būdami broliai patiriame ir gerų, ir blogų dienų.“

Meghan, kuri, anot gandų, nesutaria su Williamo žmona Kembridžo kunigaikštiene Kate Middleton, pastaruosius metus pavadino „sunkiais“, taip pat atskleidė, kad jos draugai britai perspėdavo ją netekėti už Harry.

38 metų amerikietė Meghan susiduria su didėjančiu Britanijos žiniasklaidos priešiškumu nuo praėjusių metų, kai įsiliejo į karališkąją šeimą. Šalies bulvariniai leidiniai gavo apsčiai peno, rašydami apie jos iširusią ankstesnę santuoką Jungtinėse Valstijose ir numanomą nesantaiką karališkuosiuose rūmuose.

Sasekso kunigaikščiai šį mėnesį apskundė britų bulvarinį laikraštį „The Mail on Sunday“ dėl galimo kišimosi į asmeninį gyvenimą. Meghan, buvusi aktorė, teigė mėginusi „nenukabinti nosies“ dėl susiklosčiusios padėties, bet prisipažino, kad nebuvo pasiruošusi tokiam bulvarinės žiniasklaidos dėmesiui. „Kai susipažinau su savo būsimu vyru, mano draugai buvo labai laimingi, nes pati buvau laiminga.

Tačiau mano draugai britai man sakė: „Esame tikri, kad [Harry] yra puikus, bet tau nevertėtų [už jo tekėti], nes britų bulvarinė žiniasklaida sugriaus tau gyvenimą“, – pasakojo Meghan. Atsakydama į klausimą, ar įstengs su tuo susitaikyti, Sasekso kunigaikštienė pareiškė: „Tiesą sakant, jau seniai sakiau [Harry]: nepakanka vien kažką išgyventi – tai nėra gyvenimo prasmė. Būtina mėgautis gyvenimu.“


Rašyti komentarą...
K
Kur bobos
2019-10-27 21:22:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
ten turgus. Labai gaila, kad broliai nelabai sutaria. Jų nuostabi, A+A Mama princesė Diana labai pergyventų. Duok Dieve, kad broliai gerai sutartų ir būtų puikūs neišskiriami broliai-draugai. Kate - nuostabi (!) ir būtų puiku, jei jos abi su Meghan nuoširdžiai susibičiuliautų.
Atsakyti
0

A
Arvydas
2020-04-19 21:14:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
UŽDRAUSTA ISTORIJA..Lietuviai turėjo istorinę galimybę turėti paveldimą monarchiją,karalius ir princus. Sutrukdė lietuvių tautos GENOCIDAS.1654-1655 m. šimtatūkstantinės laukinių maskolių rusų ordos sudegino Lietuvą,nužudė du milijonus lietuvių.Pilys sugriautos.Fantastinio grožio Vilnius buvo sudegintas iki pamatų.Dalis lietuvių spėjo pasitraukti į Lenkiją,todėl trečdalis lenkų yra lietuvių kilmės.
Kremliaus gangsterių nusikaltimai neturi senaties termino.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų