Netrukus turėtų pasirodyti knyga, sudrebinsianti Didžiosios Britanijos elito pasaulį. Ją rašantis elitinis „kurtizanas“ slapyvardžiu „Colinsas“ tikina, kad atskleis sąrašą žymių žmonių, nuo visuomenės slepiančių homoseksualumą.

Paviešinto sąrašo viršūnėje – princas Charlesas, kuris jau ne pirmą kartą įtariamas slepiantis savo homoseksualumą. Elitinis „kurtizanas“ prisipažįsta neturintis realių faktų, įrodančių šiuos gandus, tačiau homoseksualumą bando įrodyti princo gyvenimo istorija.

Colinsas primena nepavykusią Charleso ir Dianos santuoką. Teigiama, jog princas sutiko su žmonos neištikimybe su sąlyga, jog ji neprasitars apie jo potraukį vyriškai lyčiai. Taip pat primenamas vieno sūnų – princo Harry – tėvystės klausimas. Išoriškai visiškai nepanašūs sūnus bei tėvas jau seniai kelia žmonių įtarimus.

Kurtizanas teigia, jog princo Charleso santuoka su Camilla Parker Bowles – priedanga ne tik karališkosios šeimos atstovui, tačiau ir pačiai moteriai. „Camilla myli moteris. Dėl šių priežasčių ir žlugo jos pirmoji santuoka. Kartu su Charlesu jie puiki draugija – du homoseksualūs draugai“, – skandalingų įtarimų neslepia Colinsas.

Prieš keletą metų įtarimus apie princo homoseksualumą paskelbė buvęs Karališkųjų rūmų darbuotojas George'as Smithas, daugiau nei dešimtmetį dirbęs Charlesui. Vyras atskleidė žinąs apie princo seksualinius nuotykius su vienu rūmų patarnautoju. G. Smithas vieną nuotykių nufilmavo ir perdavė princesei Dianai. Šiuo metu įrašas priklauso vyresniajam žuvsios moters liokajui.

Karališkosios šeimos atstovai nei karto nekomentavo šių kalbų. Atsakymai apsiriboja tik trumpais pareiškimais: „Tai netiesa“ arba atstovų pranešimais, jog „šeima nesuinteresuota šiomis kalbomis“.


Rašyti komentarą...
a
amen
2010-10-20 12:51:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
ojojoj homosexualai pamanykit. nu i shto?
Atsakyti
0

l
leta
2010-10-28 15:37:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokių rašytojų pilna, o koks jo reikalas kas su kuo miega. lai savo reikalų žiūri
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų