• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Išvydę Tadą Gryn, visuomet prisimename daugybę jo sukurtų vaidmenų. O pamatę Simą Buterlevičių – krepšinyje išplėštas pergales.

Išvydę Tadą Gryn, visuomet prisimename daugybę jo sukurtų vaidmenų. O pamatę Simą Buterlevičių – krepšinyje išplėštas pergales.

REKLAMA

Nuo šio sekmadienio, kai prasidės ilgai lauktas šokių ir pažinimo projektas „Salsamanai“, šiuos du vyrus pamatysime ir dar viename, netikėtame amplua – kaip salsos šokėjus. O iki tol jų laukia ir dar viena sunki užduotis – šeštadienio TV3 žaidimas „galvOK“.

Tadas šį vakarą stos į Manto Katlerio, o Simas – į Vytauto Mikaičio pusę.

Dar prieš prasidedant žaidimui, laidos vedėjas su žiūrovais pasidalins savo nuostaba.

Kad į šokių projektą pakliuvo aktorius T. Gryn – nieko keisto, juk bent jau Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje jis šokių pamokas tikrai turėjo. Tačiau, kaip paaiškinti, kad į Kubą kartu su juo ir kitais garsiais lietuviais mokytis salsos paslapčių skrido žmogus iš sporto pasaulio – buvęs krepšininkas S. Buterlevičius?

Anot Simo, atsakymas į klausimą yra paprastesnis, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Man atrodo, kad visa krepšininko karjera ir buvo ėjimui iki šio momento“, – sakys jis. 

REKLAMA
REKLAMA

Su tuo sutiks ir laidos kapitonai. M. Katleris sakys, kad krepšininko karjera buvo tarsi tramplinas šokėjo karjerai, o V. Mikaitis pridės, kad jei anksčiau Simui tekdavo šokti dėl kamuolio, dabar užtenka šokti salsą.

REKLAMA

Šokiais bus „užkrėsti“ ir laidos kapitonai.

„Po kiekvieno teisingo atsakymo mes šoksime salsą!“ – entuziastingai sakys V. Mikaitis, o ką jam į tai atsakys Simas, pamatysite laidoje. 

Tuo tarpu kitos komandos kapitonas, dar praėjusios laidos metu apgailestavęs, kad jo šokti į projektus niekas nekviečia, sulauks ir dar vieno skaudaus antausio.

„Mantai, ar tu supranti, kad jei nors kiek pasistengtum, pakviestų ir tave? Ir į Kubą, ir į kitą šalį… “ – per dantį M. Katlerį trauks laidos vedėjas A. Žiurauskas. 

REKLAMA
REKLAMA

Ir nors prie temų apie salsą ir Kubą bus grįžtama viso žaidimo metu, o Simas ir Tadas pripažins itin laukiantys projekto starto, šiandien jiems klius kita užduotis. Vietoje šokių – atsakyti į daugybę suktų klausimų! O dėl to, jog komandos nevengs vieni kitų patraukti per dantį, užduotis taps ir dar sunkesnė… Kas išplėš pergalę?

 

Nors įprastai klausimai apie buitį komandų kapitonams kelia siaubą, šįkart jie visus nustebins. M. Katleris atskleis, kuo ypatingas yra šilkas, o V. Mikaitis pasidalins kitu ir savo paties naudojamu triuku. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pavyzdžiui, ar žinojote, kaip nuvalyti markerio žymes?

„Esu išbandęs įvairiausių būdų, bet geriausiai nuvalo kvepalai“, – atskleis jis, tačiau ar tokia gudrybė padės į klausimą atsakyti teisingai?

Didžiąją pasaulio dalį aplankęs V. Mikaitis kaip visuomet pasidalins ir istorijoms iš savo kelionių.

Štai klausimas apie Naująją Zelandiją jam primins itin netikėtus čia matytus dalykus. 

„Naujojoje Zelandijoje yra labai daug įdomių ir keistų dalykų. Pavyzdžiui, vienas iš man labiausiai patikusių, yra čempionatas, kuriame jie mėto botus. Užduotis – labai rimta. Kuo toliau numesti botus“, – pasakos jis, tačiau ar tai padės į klausimą atsakyti teisingai?

Už ką M. Katleris Simui ir Vytautui žadės 50 eurų? Kaip V. Mikaitis atrodė mokykloje? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. tik per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų