Prieš J. Jankevičių panaudotas „tazeris“: buvau pasiruošęs atiduoti visą savo turtą

„Tai yra žmonės, kurie kiekvieną dieną rizikuoja savo gyvybe tam, kad mes būtume saugūs. Lietuvos policija, ačiū jums labai, jūs esate mūsų angelai sargai, mes niekada to nepamiršime“, – po išbandymo elektrošoku ir išvoliojimo purve sakė Justinas Jankevičius.

9

Šį vakarą TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ kaip niekada daug dėmesio bus skirta policijos darbui. Justinas Jankevičius ir iš laidos rubrikos „Rimti pokalbiai“ pažįstamas Raigardas, kuris nori būti policininku, patys išbandys tikrą policijos pareigūnų patiriamą įtampą – automobilių gaudynės, ant kelio išmestas „ežys“, nusikaltėlio sulaikymas, antrankių ir elektrošoko panaudojimas – viskas tarsi iš įtempto siužeto filmo. Justinui Jankevičiui šiame siužete teko nusikaltėlio vaidmuo, todėl jis greitai pareigūnų buvo paguldytas į purvą, o kai pasipriešino, gavo ir nemenką dozę elektrošoko.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Jankevičius savo kailiu išbandė „tazerį“: buvau pasiruošęs atiduoti visą savo turtą

Už šį netikėtumą Justinas laidoje „Gero vakaro šou“ dėkos pareigūnui Daliui Mackelai, tiesa, prisipažins, kad pats paprašė išbandymo „tazeriu“. „Kai mes važiavome filmuoti šio siužeto, aš pasakiau, kad būtų faina išbandyti tą tazerį. Man sako – ar tu durnas? Ką padarė policininkai, tai jie nepranešė man, kada naudos tą tazerį. O tada aš jau buvau pasiruošęs duoti viską, užrašyti savo visą turtą...“, – įspūdingiausias filmavimo detales prisiminė vienas laidos vedėjų.

REKLAMA

Laidoje „Gero vakaro šou“ taip pat svečiuosis Kauno kinologų specialistas Ramūnas Antanaitis drauge su šunimi Šaku, kuriam teks laidos vedėjų Mindaugo Stasiulio ir Justino Jankevičiaus užduotis – rasti kuprinę su dešra. Tiesa, gali būti, kad kur kas sudėtingesnė užduotis Šakui buvo atlaikyti vaikų ir Mindaugo Stasiulio bandymus jį glostyti.

Taip pat šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“ – devynmetės Saulės ir penkiamečio Ąžuolo – dziudo čempionų – pasirodymas, kuriame gerokai klius Justinui Jankevičiui – jį devynmetė Saulė paguldys ant žemės. Laidoje dalyvaus ir trys policijos kursantai, kurie atskleis, kaip pasirinko šią profesiją ir kokią sritį ketina rinktis ateityje.

Ina Dambrauskaitė vaikystėje tapti policininke nesvajojo. Paklausta, kada vis dėlto nusprendė rinktis būtent šią profesiją, mergina pasakoja trumpai ir paprastai: „Pamačiau žuliką bėgantį gatve, tai galvoju, reikia pasivyti. Tada greitai prišoko policijos ekipažas, sako – būk pareigūnė. Sakau, gerai, būsiu“, – savo apsisprendimo istoriją TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą papasakos Ina.

Inos kolega Vytautas Žukauskas atskleis, kad jį labiausiai traukia darbas kriminalinėje policijoje. „Mano veidas labiau panašus į kriminalinės policijos pareigūno. Kai nusiskutu ir būnu neišsimiegojęs, tai veidas labai panašus į kriminalisto. Visi nusikaltėliai pasižiūri ir nusisuka“, – juokauja Vytautas. Dar vienas policijos kursantas Mantvydas Siauka sako, kad jam įdomiausia būtų dirbti mobilioje kuopoje, kuriai tenka vykti į sudėtingiausias užduotis, sulaikyti pavojingus nusikaltėlius ir tramdyti masinius neramumus. „Tavo ūgis ir tavo sudėjimas leidžia tai daryti, dėl to aš su tavim nesiginčysiu“, – vaikino pasirinkimą pakomentuos Mindaugas Stasiulis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų