Aktorius ir grupės „Suicide DJs“ narys Vidas Bareikis prieš įtemptą spektaklių ir koncertų maratoną su šeima - dainininke Jurga Šeduikyte ir 5 mėnesių sūneliu Adu - savaitę buvo išvykę pailsėti į Italiją, - rašo dienraštis „Vakaro žinios“.

„Prieš sunkų metą visgi pavyko savaitei ištrūkti pailsėti“, - „Vakaro žinioms“ sakė V.Bareikis.

Šio aktoriaus laukia išties aktyvus metas. Jau šį savaitgalį grupė „Suicide DJs“ rengia koncertą, kuriame jai bus įteiktas Lietuvos rekordų knygos raštas, įrodantis, kad grupė pateko į Lietuvos rekordų knygą. Tokio įvertinimo vaikinai sulaukė po to, kai rudenį prekyboje pasirodė jų debiutinis albumas „Animation (...)“ - jo visą pavadinimą sudaro daugiau nei 150 žodžių.

Koncerto išvakarėse „Suicide DJs“ nariai V.Bareikis ir Ainis Storpirštis vaidins spektaklio „Dekalogas“ premjeroje. Iki jos dar reikia atlaikyti spektaklių, koncerto repeticijas ir „Radiocentro“ muzikos apdovanojimus.

Ir prieš, ir po apdovanojimų, kuriuose grupė pretenduoja gauti apdovanojimą nominacijoje „Metų miesto muzika“. Beje, Metų dainininkės titului nominuota ir V.Bareikio sūnelio mama dainininkė J.Šeduikytė.

„Negana to, repetuojame ir naują spektaklį, pastatytą iš Wiljamo Šekspyro ištraukų. Taigi dabar pats darbymetis. Spektaklius keičia koncertai. Nesinori nei vieno, nei kito apleisti. Tenka laviruoti kaip ant lyno. Tačiau jei jau kartą užsidėjom ant kaklo kilpą, reikia spėti visur“, - kaip visada entuziastingas V.Bareikis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų