Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
„8 Kambarys“  (nuotr. Organizatorių)

Savaitgalį pristatyta Hip-Hop grupės „8 Kambarys“ premjera „Ieškau“ vos per dvi dienas pateko tarp klausomiausių lietuviškos muzikos naujienų.

9

Savaitgalį pristatyta Hip-Hop grupės „8 Kambarys“ premjera „Ieškau“ vos per dvi dienas pateko tarp klausomiausių lietuviškos muzikos naujienų.

REKLAMA

Grupės nariai Deividas Alejūnas-Corsalis ir Karolis Talutis-Talaz neslepia džiaugsmo: kiekvienas jų debiutinio albumo „Atlantida“ kūrinys pasitinkamas su dideliu palaikymu. Jau šį mėnesį, balandžio 21-ąją, visas grupės debiutinio albumo dainas klausytojai galės išgirsti kartu su gyvo garso grupe menų fabrike „Loftas“.

Atlikėjai atskleidžia, kad tarp dvylikos albumo dainų – net aštuonios premjeros. Dar prieš metus dėliodami albumo koncepciją, grupės nariai ieškojo sąsajų su savo asmeninėmis vertybėmis. Viena iš jų – nuolatiniai ieškojimai ir atradimai, kurie nugulė ir į naujausią „8 Kambario“ premjerą „Ieškau“. Nors klausant jos atrodo, kad pagrindinio personažo ieškojimai susiję su meilės kančiomis, tačiau kartu tai ir aliuzija į neatrastą Atlantidos miestą.

REKLAMA

„Atlantida yra miestas, kurio savo kelionėje ieško mūsų dainų lyriniai personažai. Tačiau kelionės pabaigoje paaiškėja, kad Atlantida nėra konkreti vieta. Tai personažų galvose egzistuojančio tobulo pasaulio ieškojimo, asmenybės augimo, savęs pažinimo, santykių išbandymo būsena“, – pasakoja K. Talutis. Tokia idėja paremtas ir visas debiutinis albumas.

Pasak jo, Atlantidos mitas buvo pasirinktas kaip siekiamybė. Tai būsena, kurioje pastaruoju metu gyvena ir patys grupės nariai. „Nenorėjome tiesiog dainų rinkinio, norėjome vientisos istorijos. Tad jau nuo pirmo kūrinio klausytojas įtraukiamas į emocijų kupiną kelionę. Ir tik klausydamas vis kitą kūrinį jis gali atrasti savąją Atlantidą“, – įsitikinęs K. Talutis. Jis užsimena, kad dar tik svarstydami albumo idėją, grupės nariai jau žinojo, kokia kryptimi norėtų judėti.

REKLAMA
REKLAMA

D. Alejūnas albumo išleidimą prilygina vedyboms: „Tiek naujuose santykiuose, tiek naujoje veikloje visada esi pametęs galvą, bandai atsakyti į įvairius klausimus. Kai tik randi atsakymus – nusprendi su tuo žmogumi ar veikla susieti savo gyvenimą ilgam laikui. Albumo išleidimas yra ženklas, kad muzikinėje veikloje tikrai užsibūsime dar ne vienerius metus“.

Anot jo, albumas be kompaktinio disko tarsi vestuvės be vestuvinio žiedo. Jis neabejoja, kad laikydami rankose kompaktinį diską, jie visada jaus sentimentus ir prisiminais grįš į albumo kūrimo etapą. O ir klausytojams bus maloniau turėti fizinį kompaktinį diską. Grupė yra parengusi ir skaitmeninį albumo variantą, kurį galima išgirsti populiariausiose muzikos platformose. Tačiau D. Alejūnas mano, kad albumo įsigijimas yra klausytojo solidarumo reikalas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų