Prieš 22 metus Mamontovas davė pažadą: buvo priverstas sulaužyti

Internete jau galima pamatyti prieš 22 metus kurtą laidą „Xklanas“, kurioje tuomet dar labai jaunas, bet jau garsus Andrius Mamontovas pasakoja apie įdomiausius savo patyrimus ir įžvalgas.

37

„Kiek kiti žmonės besakytų, kad manęs nekenčia, savęs aš nekenčiu labiau, nes tik aš žinau, ką esu padaręs blogo ar koks galiu būti“, -prisipažįsta garsus dainininkas, kalbėdamas apie savo gerbėjus ir nekentėjus.

(37 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Andrius Mamontovas švenčia gimtadienį

„Aš esu bendravęs su angelais, galima juos vadinti sąžinės balsu arba Dievo dalelyte mumyse. Jeigu tu nuoširdžiai gailiesi, vadinasi, turi šansą sumažinti bausmę už tai, ką padarei bloga, nes angelas sargas viską mato“.

Kalbėdamas apie vaikystę, Andrius prispažino, kad kartą yra gavęs diržo, nes, pamelavo, kad serga. „Tingėjau eiti į mokyklą, apsimečiau, kad sergu. Tada mama man užplojo diržu. Mačiau, kaip ji stengiasi, tai išvarvinau vieną kitą ašarą. Bet žinok, mama, man tada neskaudėjo“, – šypsodamasis į kamerą prisipažins garsus dainininkas, prisimindamas vaikystės pedagogines pamokas.

Kalbėdamas apie savo šeimą, Andrius prisipažino, kad jo santuoka yra sėkminga dėl to, kad jie su žmona po vestuvių nepasikeitė. Tiesiog organiškai vienas kitą papildo ir nuoširdžiai puoselėja santykius.

„Man klaikiausias dalykas pasaulyje yra kostiumas. Pažadu, kad niekada gyvenime neturėsiu kostiumo“, – laidoje pažadės dainininkas. Tiesa, eidamas į Prezidentūrą dabar Andrius būna priverstas vilktis kostiumą, taip pat ir garsiausias jo pasirodymas Eurovizijoje buvo būtent su kostiumu, kaip ir kitų „LT United“ narių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų