Prieš 2 savaites mama tapusi Jankevičiaus mylimoji Greta tapo raudonojo kilimo žvaigžde

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina kasmetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Šio renginio vedėjais tapo Justinas Jankevičius bei Mindaugas Stasiulis.

Ir nors Justinas minėtus apdovanojimus veda ne pirmąjįkart, čia atvyko ir jo palaikymo komanda – mylimoji Greta Mikalauskytė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prieš 2 savaites mama tapusi Jankevičiaus mylimoji Greta tapo raudonojo kilimo žvaigžde

Jau ne pirmąkart Greta tampa raudonojo kilimo žvaigžde – ne išimtis ir šis kartas, nors vos prieš dvi savaites ji tapo mama! Naujienų portalui tv3.lt Greta pasakojo, kad antradienį pradėjo ruoštis šiems apdovanojimams, o ją papuošė žymus Lietuvos dizaineris Liutauras Salasevičius.

Žinia apie jųdviejų kūdikio gimimą su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo pats Justinas. „Leonas Jankevičius gimė sausio 15 dieną“, – gražią žinią tąkart pranešė tėčiu tapęs J. Jankevičius.

„Greta sveika, Leonas smagus. Jis vienas fainesnių žmonių, kuriuos man teko sutikti gyvenime. Dar nieko nepasakė, o jau yra žiauriai fainas“, – sakė J. Jankevičius.

Primename, kad žinia apie mylimosios nėštumą Justinas patvirtino ne tik tv3.lt, tačiau pranešė ir laidos „Gero vakaro šou“ filmavimo metu.

Laidos pradžioje Justinas visus nustebino netikėtai paskelbęs, kad su Greta laukiasi vaikelio ir dėl to yra labai laimingi. Naujienų portalui tv3.lt Justinas sakė, kad vaikelis buvo lauktas ir planuotas.

„Mes jaučiamės fantastiškai, esame labai laimingi. Iš pradžių galvojau, kad labai bijosiu, tačiau viskas yra gerai", – kalbėjo Justinas.

Pasiteiravus, kaip jaučiasi Greta, vyras neslėpė džiaugsmo ir pakilios nuotaikos: „Greta taip pat jaučiasi puikiai. Viskas gerai, vaikelis buvo lauktas ir planuotas. Tai yra fantastika“, – kalbėjo Justinas.


Rašyti komentarą...
.
...
2020-02-01 09:58:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži pora,mergina spinduliuja ramybe
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų