Raudonuoju M.A.M.A kilimu žengia ryškiausios Lietuvos įžymybės

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina kasmetiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti.

Žinomi žmonės jau nuo 17 val. rinkosi ant vieno ilgiausio raudonųjų mūsų šalies kilimų ir pozavo fotografams.

(166 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Raudonuoju kilimu žengia įžimybės

Šis renginys kasmet reikalauja didžiulio pasiruošimo – Lietuvos dizaineriai nė neslepia, kad sausis dėl to tampa vienu labiausiai užimtų mėnesių. 

Tiek sceninius, tiek ir raudonojo kilimo įvaizdžius šiais metais renginiui garsenybėms kurianti  dizainerė Airida Skrickienė pasakojo, kad M.A.M.A apdovanojimuose galima pamatyti įvairiausių stilių, kostiumų ir įvaizdžių: „Pagrindinė taisyklė, kurios turėtų laikytis renginio svečiai – aprangos kodas. Tačiau visame pasaulyje vyrauja tendencija šiek tiek laužyti šią taisyklę, tik tą daryti reikėtų atsargiai, skoningai ir išmaniai. Turime gerbti organizatorių prašymą, pageidavimą, jie tam ruošiasi visus metus, kuria šventę. Žinoma, čia netinka kasdieniniai rūbų deriniai ar aprangos detalės, aksesuarai. Tačiau eksperimentuoti, žaisti įvaizdžiu, man labai patinka ir šiek tiek galima“.

Pats jau 6 metus iš eilės renginyje dalyvaujantis stilistas Joringis Šatas dar anksčiau pasakojo, kaip reikėtų puoštis tokio lygio renginiui.

„Tai apskritai pats didžiausias renginys Lietuvoje su tokiu aprangos kodu ir tokiu ryškiu kilimu. Jis tikrai reikalauja didelio pasiruošimo, nes, kaip ne kartą minėjau, tam nereikia  skirti labai didelių pinigų, bet bet jei savo įvaizdžiui neskiri dėmesio ir laiko – o tame renginyje tai yra labai svarbus akcentas – kartais geriau net neiti“, – teigė stilistas.

Joringis priminė, kad M.A.M.A renginio aprangos kodas – „black tie“, kuris reikalauja vakarinio įvaizdžio: „Vyrams – smokingų, o moterims – vakarinių suknelių. Bet kadangi tai yra muzikos apdovanojimai, kurie vyksta „Žalgirio“ arenoje, ir yra pop šou renginys, kartu tai yra vieta, kur gali sau leisti paimprovizuoti. Tai nebūtinai turi būti ilga vakarinė, žemę šluojanti suknelė – tai gali ir būti ir tiesiog prabangus įvaizdis su labai įdomiais akcentais.“

Tiesa, pasirodo, kad ne ką mažiau svarbi ir gera poza, kuri prie foto sienelės gali padėti atskleisti ne tik žvaigždės, bet ir jos apdaro grožį: „Kartais gali būti įspūdinga suknelė, bet tavo laikysena ar netinkamas atsistojimas prie sienelės gali sugadinti visą įvaizdį, ir nebus kaltas nei fotografas, nei suknelė – būsi kaltas tu pats. Gerai atrodyti ant raudonojo kilimo yra darbas.“

Visos raudonojo kilimo akimirkos – nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2020-01-31 18:36:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasakykit man kur tos mūsų Žvaigždės, aš matau tik su Sužvaigždėjusias Personas
Atsakyti
-2

M
Margul
2020-01-31 22:01:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia bareikis-siaubo filmo herojus...
Atsakyti
-3

V
Vedėjai
2020-01-31 21:43:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tik pasityčiot atėję. Gerb. T. Makačinas tik žinojo kaip elgtis scenoje ir pagerbt išėjusius ir gyvuosius. Stano taip turi nuomonę apie viską, bet nežino kur atėjo taip apsirėdęs.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų