Premjera: Omerta kartu su Vaidu Baumila pristato naują dainą „Demonai“

Vienas geriausių lietuviško repo scenos atstovų ir M.A.M.A. muzikos apdovanojimų 2020 nominantas – Omerta, pristato savo naujausią kūrinį „Demonai“, įrašytą kartu su Vaidu Baumila, kuris neseniai išleido populiariausią šios vasaros dainą „Kunigunda“.

2020 metais išleidęs ketvirtąjį savo albumą „Trauka“, repo atlikėjas – Omerta, darbuojasi įrašų studijoje, kurioje magiškai gimsta nauji kūriniai būsimam albumui. O vienas pirmųjų kūrinių – „Demonai“, įrašytas kartu su Vaidu Baumila, kurio, šios vasaros hitas – „Kunigunda“, skamba iš visų įmanomų grotuvų. „Labai džiaugiuosi Vaido sėkme, stebiu jo muzikinį kelią nuo pačio pirmo albumo ir jis visada buvo vienas pirmųjų atlikėjų sąraše su kuriuo norėjau įrašyti bendrą dainą“, – sako Omerta. Beje, daina gimė žiemą ir tai buvo puiki pradžia kūrybinei draugystei, ko pasėkoje gimė Vaido Baumilos daina – „Laikas keistis“, prie kurios teksto sukūrimo prisidėjo ir Omerta.

Kūrinys „Demonai“ apie proto ir jausmų priešpriešą, netikėtumus ir impulsyvumą, kurie priverčia mūsų vidinius demonus šaukti ir lėbauti, ieškant nemalonumų dėl daugiau malonumo.

Prie naujausio singlo kūrybos prisidėjo ir jaunosios kartos atlikėjas Šarūnas Kizla – Sharray, bei gitaristas ir dainų autorius – Juozas Martinkėnas. „Su Sharray mes jau ilgą laiką bendradarbiaujam ir dalinamės įžvalgomis ir idėjomis, o šio kūrinio idėja kilo būtent jam. Neužilgo jau Jis pristatys mūsų bendrą dainą „Toksiška“, – prisipažįsta Omerta.


Rašyti komentarą...
R
Ramunas
2021-07-08 12:08:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sveiki.Mano Ramūno Šulco dukterį pagrobė 2011 metų gruodį jos vardas Smiltė pavardė dabar pakeista Švegždaitė buvusi Šulcaitė.Veiksmas vyko Charlie picoje...Ginkluotas Tomas Kuzma man grąsino pistoletu priglaudęs prie nugaros sakė jeigu nepasirašysiu tevystes atsisakymo sutarties mirsiu.Dalyvavo šitam nusikaltime taip pat ir Kazimieras Lebionka..,Jolanta Švegždienė ir Arūnas Švegždys ,Germa Kuzmienė ir Vygantas Kuzma...Korumpuoti pareigūnai taip pat dalyvavo dukters nusavinime(grobime) juos papirko Kazimieras Lebionka,Kuzmai, ir kiti priešai.Mano dukra iki šios dienos yra išnaudojama net seksualiai.. mušama ir įtariu prievartaujama.Būkit geri padėkit kovoti su gangsteriais ir nusikalteliais jeigu galite.. Lietuvoje klesti korupcija , o mane sužlugdė mafija ir aš negaliu surasti net darbo ,sužlugdė iki benamio paverte invalidu .... būkit geri padėkit jei galit..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų