Vaidui Baumilai atlikta plaukų transplantacija: pagaliau ir vyrai gali vyriškai kalbėti apie vyriškas problemas

Tvarkinga, prižiūrėta šukuosena – svarbi vyro įvaizdžio dalis, įsitikinęs populiarus atlikėjas Vaidas Baumila. Todėl pastebėjęs, kad paties šukuosena ima keistis – plaukai greitai ir pastebimai retėja – žinomas vyras nesudvejojo, ir tučtuojau kreipėsi į medicinos specialistus: ryžosi galvos plaukų transplantacijai, rašoma pranešime spaudai.

9

Iki šiol problemų dėl šukuosenos neturėjęs V. Baumila pasakoja pirmuosius plaukų retėjimo požymius pastebėjęs prieš kurį laiką. Žinomo vyro plaukai ėmė retėti akivaizdžiai, todėl netrukus dėmesį į atlikėjo išvaizdos pokyčius atkreipė ir kiti. 

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaidui Baumilai atlikta plaukų transplantacija: pagaliau ir vyrai gali vyriškai kalbėti apie vyriškas problemas

„Siekdami padėti spręsti įsibėgėjančią problemą draugai ėmė klausinėti, ar nesu pasidomėjęs plaukų transplantacijos procedūromis – galbūt tai padėtų išspręsti problemą. Tuomet tik pagūžčiojau pečiais pripažindamas, kad domėtis neteko, bet iškart panorau išgirsti apie galimybes. Norėjau greitai ir efektyviai užkirsti kelią plaukų retėjimui, todėl kone iškart užsirašiau konsultacijai pas specialistus. Ir ką jūs manote? Pakako vienos procedūros!” – pasakoja V. Baumila.

Sprendimą savo problemai atlikėjas rado plaukų transplantacijos ir medicinos centre „Hair Clinic“ – čia jam atlikta plaukų transplantacijos procedūra motorizuotu folikulinio vieneto ekstrakcijos metodu.

„Visų pirma Vaidui buvo atlikta gydytojo trichologo konsultacija, nustatyta plaukų slinkimo priežastis, paimti kraujo mėginiai. Procedūros dieną buvo suformuota nauja plaukų augimo linija, atlikta vietinė anestezija. Tuomet specialistai atliko recipiento srities incizijas mikro skalpeliu, surinko donorinius plaukų folikulus motorizuotu mikro grąžtu ir atliko donorinių plaukų folikulų implantavą frontalinėje srityje“, – pasakoja klinikos bendraįkūrėjas ir medicinos vadovas Vytautas Dockus. 

Anot specialisto, tinkamai atlikta plaukų transplantacijos procedūra yra visam gyvenimui, nes donoriniai plaukų folikulai yra atsparūs hormonui, sąlygojančiam plaukų slinkimą. 

„Mūsų atliekamų plaukų transplantacijos tikslas – visiškai natūraliai atrodantys transplanuoti plaukai visam laikui. Tam, kad tai pasiektume, procedūras atliekame tik pagal naujausius plaukų transplantacijos procedūrų algoritmus, didelį dėmesį skiriame preciziškam implantuojamų plaukų folikulų tankiui bei krypčiai išgauti. Be abejo, svarbu suprasti, jog pacientas turės laikytis gydytojų rekomendacijų bei tinkamai prižiūrėti plaukus po procedūros“, – sako klinikos atstovas.  

REKLAMA

Tuo tarpu V. Baumila skaičiuoja, kad plaukų transplantacija tetruko septynias valandas, ir, kas nustebino, nesukėlė jokio diskomforto. 

„Tikriausiai nemaloniausia procedūros metu buvo pagulėti ant pilvo, kol iš pakaušio ėmė folikulus. O toliau... Viskas sklandu ir paprasta, komanda – profesionali ir gerai nusiteikusi, be to, su puikiu skoniu muzikai – geras muzikinis takelis „lydėjo“ visos procedūros metu“, – šypsosi atlikėjas. 

Dainininkas įsitikinęs, kad nusivylimą ir nepasitenkinimą savimi dėl retėjančių plaukų patiria dažnas vyras, todėl imtis tokią problemą spręsti neturėtų būti tabu. 

„Apie kokį drovumą ir baimes galime kalbėti, kai noras yra turėti sveiką šukuoseną? Kas nori būti plikas – tegul būna, o kam norisi vešlių plaukų – galimybės yra, taigi pirmyn. Savo ruožtu noriu turėti sveikus plaukus. Man pasisekė, kad tokia situacija susirūpinti teko tik dabar, būnant ketvirtoje dešimtyje. Žinau šimtus pavyzdžių, kai vyrai verkė dėl prarastų plaukų dar būdami itin jauni... Valio – pagaliau ir vyrai gali vyriškai kalbėti apie vyriškas problemas!“, – sako V. Baumila.  


Rašyti komentarą...
n
nuo plikimo
2021-03-03 16:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
niekur nepabegsi. Jei plinki, tai plinki vienintelis ka gali padaryti, tai siek tiek suletinti procesa. Daugiau nieko. Vistiek busi plikas. Nematau tame nieko blogo, tai naturalus dalykas ir daugumai tai net tinka.
Atsakyti
-6

o
oho
2021-03-03 16:34:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
lietuviškasis misteris Kardašianas.Tiesa,o kur Kardašianė,ar jau gryžo iš Egipto?Neramu,o Tv3 apie ją seniai berašė...
Atsakyti
-6

L
Lopauskas
2021-03-03 16:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kaip čia pasakius,po tų persodinimų nuplinka mygom.Pinigai vėjais.Dėt iš kart peruką kaip Šaša songsas.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų