REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Kažko pabaiga yra kažko gero pradžia. Kardinaliai atsinaujinusi, dvi nares pakeitusi, muzikinė merginų grupė „Kitokios“ pristato vasaros hitą „Vasara“.

Kažko pabaiga yra kažko gero pradžia. Kardinaliai atsinaujinusi, dvi nares pakeitusi, muzikinė merginų grupė „Kitokios“ pristato vasaros hitą „Vasara“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dainos pristatymui merginos surengė fotosesiją jachtoje vardu „Bora Bora“, kurios metu naujoji grupės atlikėja Rosita Valančiūtė, padedama šmaikščiojo kapitono Merūno, išmoko valdyti bures.

REKLAMA

„Palaikymo ir komplimentų šiomis dienomis gavome su kaupu, gal tai buvo kiek netikėta, bet pripažinsiu – labai malonu širdžiai, o išgirdusi naujausios musų dainos juodraštinį įrašą nesudvejojau nei sekundei, jog tai nauja pradžia. Tikrai labai tikiuosi, jog grupei pavyks kitais metais sužibėti „Eurovizijos“ konkurse.

Kitas tikslas dar apgaubtas paslaptimi tačiau naujajam sezonui ruošiame ypatingą programą, ties kuria jau dirbame ir su kuria planuojame koncertuoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Apie ją šiek tiek vėliau“, – mintimis dalijosi grupės vadybininkė ir atlikėja Renata Klimaitytė.

REKLAMA
REKLAMA

„Naujos mūsų mergaitės yra ir kūrybingos, ir balsingos. Vylėmės rasti mergaites, kurios būtų ne tik tokios, kaip ką tik paminėjau, bet ir supratingos, atsakingos darbo komandoje atžvilgiu. Abi komandos narės trykšta noru tobulėti, dirbti.

Man asmeniškai tobulas ir malonus yra naujo kolektyvo laiko leidimas kartu. Viduje visos esame artimos paprastumu bei pomėgiais, tai labai didelis pranašumas. Jau šį savaitgalį turėjome galimybę visos tuo įsitikinti, kad jaučiamės puikiai ne tik repetuodamos bet ir poilsio metu kartu“, – kalbėjo grupės senbuvė Oksana Šklėriūtė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Įspūdžiai patys geriausi! Buvo linksma. Plaukiojimas jachta, smagūs nutykiai fotosesijos metu ir malonus nors ir trumpas poilsis kartu po darbų. Sakau atvirai, džiaugiuosi tapusi šios grupės dalimi. Merginos šiltos ir nuoširdžios, atviros ir linksmos, supratingos. Tikiuosi, jog tapsime „seserimis“ ir būsime pasiryžusios kovoti viena už kitą“,– kalbėjo ne vieną pagrindinį vaidmenį miuzikluose atlikusi naujoji grupės narė Rosita Valančiūtė.

REKLAMA

„Dainuodama išlieju širdį, pasikraunu energija, todėl prisijungimas prie grupės man atnešė ramybę man į širdį. Iš kitų grupės narių jaučiu šilumą, o tai tik suteikia jėgų ir motyvacijos kurti, tobulėti, būti brandesne grupe, o ne tik pasikraipyti scenoje. Norisi duoti klausytojui muzikos ir įvaizdžio dermę, kokybę visame kame“,– kalbėjo grupės naujokė, buvusi BM vokalistė Alvyda Chmelevskytė.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų