Prašmatnus nusikaltėlio žmonos gyvenimas baigėsi: teks pamiršti prabangias atostogas ir dizainerių drabužius

Prabangiai gyvenusi moteris pripažinta kalta dėl disponavimo nusikalstamu būdu įgytu turtu ir atsidūrė nelaisvėje bei neteko visų privilegijų.

Tūkstančiai svarų sterlingų atostogoms, „Rolex“ laikrodžiai, kiti prabangūs aksesuarai, dizainerių drabužiai, nauji namai, išskirtiniai automobiliai – taip galima apibūdinti 35 metų Ellie Tobin ankstesnį gyvenimą.

Gerokai virš galimybių moteris gyveno dėl to, kad naudojosi savo sutuoktinio Alano Tobino pinigais, uždirbamais iš prekybos narkotikais.

Vyras su savo broliu Johnu pernai pripažinti kaltais dėl kokaino platinimo Anglijoje, jie buvo šia nusikalstama veikla užsiėmusios grupuotės lyderiai ir nuteisti atitinkamai 20 ir 19 metų laisvės atėmimo bausmėmis.

Tiriant šią bylą paaiškėjo, jog itin stambios pinigų sumos buvo pervedamos Ellie Tobin, kuri juos leisdavo savo malonumui. Turimais duomenimis, atostogoms, drabužiams, aksesuarams, kelionėms ir kitiems dalykams ji išleido nuo 120 000 iki 150 000 svarų sterlingų.

Liverpoolio Karūnos teisme moteris, kuri niekur nedirbo, negalėjo įrodyti šių pinigų kilmės ir pripažinta kalta dėl disponavimu nusikalstamu būdu įgyto turto. Britei u– tai skirta 9 mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Jos motina Ann Hartley ir Johno Tobino gyvenimo draugė Kathryn Walker už tokią pačią veiklą gavo lygtines laisvės atėmimo bausmes.

„Moterys žinojo kaip gaunami šie pinigai ir naudojosi jais norėdamos prabangiai gyventi.

Jos skynė vaisius iš nusikalstamos veiklos, kurią vykdė šeimos nariai, visoje Jungtinėje Karalystėje platinę narkotikus.

Pinigai ir godumas yra pagrindinė organizuoto nusikalstamumo varomoji jėga“, – po teismo sakė detektyvas inspektorius Robas Balfouras.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-08-01 10:43:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rasoma,apie kazkokius anglų gyvenimus,cia apie mūsų turtuolius rašykite,is kur tie turtai? Atsirado?kas juos sukrauna?jei ne tauta.
Atsakyti
-10

V
Vycka
2021-08-01 12:00:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada Lietuvos teisėsauga imsis aiškintis mūsų "milijonierių " tiurto kilmę ir sodinti juos į kalėjimą.
Atsakyti
-4

V
Va va
2021-08-01 12:15:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lanzbrrgyne sika jau i auksinius klozetus lasininiai is pinigu pertekliaus bet kai visa sistema tuo surista tai ce niekada ir niekas niekada nesiaiskins iskur tie turtai tokioj ubagu saly,nes kas tai turi aiskintis tiem atlyginimai mokami po 10 tukdt.per menesi uz nieka.
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų