Prasidėjo trečiasis „Eurovizijos“ atrankos filmavimas: sceną užkariauja žinomi veidai

Šio antradienio vakarą sostinėje filmuojama trečioji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka, kurioje pasirodė būrys žinomų atlikėjų.

64

Televizijos žiūrovai trečiąją atranką savo ekranuose išvys jau šį šeštadienį.

(64 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prasidėjo trečiasis „Eurovizijos“ atrankos filmavimas: sceną užkariauja žinomi veidai

Šių metų „Eurovizijos“ atrankų vedėjai – Gabrielė Martirosian ir Giedrius Masalskis, o užkulisiuose atlikėjus kalbina dainininkė, kuri ir pati išbandė jėgas „Eurovizijoje“, Ieva Zasimauskaitė.

Trečiojoje atrankoje dalyvavo šie atlikėjai, kurie pristatė šias dainas: The Backs „Fully“, Bernardas  (Bernardas Garbačiauskas) „Dad, don’t be mad at me“, Justina Žukauskaitė „Breathe in“, Rokas Povilius „Vilnius calling“, KaYra (Kristina Radžiukynaitė) „Alligator“, Lukas Bartaška „Where is that change?“, Evgenya Redko „What about us“, Ruslanas Kirilkinas „Soldier‘s heart“, Nombeko Auguste „Reikia man“, Vitalijus Špokaitis (Dominykas Vaitiekūnas) „Nemušk savęs“, Aistė Pilvelytė „Everlastingly“ bei The Roop „On fire“.

Trečiosios atrankos komisijos kėdes užėmė: Ramūnas Zilnys, Vaidas Stackevičius, Jievaras Jasinskis, Leonas Somovas bei Monika Linkytė.

Įdomu tai, kad šiais metais komisijos nariai atlikėjų pasirodymus stebėjo ne iš pagrindinės salės, kaip anais metais, o per televizorių atskirame kambaryje.

Tiesa, šioje atrankoje gausu žinomų veidų. Dar prieš 4-erius metus ant „Eurovizijos“ scenos žengęs Ruslanas Kirilkinas – grįžo.

Šis tikino, kad dabar jis pasikeitęs: „Šįkart grįžtu turintis imunitetą kritikai“. Anot atlikėjo,  atlikdamas „Soldier‘s heart“ dainą, jis mano, kad ši daina siunčia aiškią žinutę, kad kiekvienas yra karys.

 

 


Rašyti komentarą...
a
ar ne?
2020-01-22 07:06:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vien tik piemengaliai Eurovizija ziuri. O tie nauji atlikejai, kaip pilypai islinde is kanapiu. Nei ju kas zino, nei patirties turi. Jie ateina tik save parodyti.
Atsakyti
0

F
Fanas
2020-01-22 09:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik Ruslanas geriausias
Atsakyti
-1

L
Laima
2020-01-23 16:13:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ruslanas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų