• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ septintoji viešnia – radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja (27 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie darbo radijuje pradžią ir karjerą žiniasklaidoje. 

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ septintoji viešnia – radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja (27 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie darbo radijuje pradžią ir karjerą žiniasklaidoje. 

REKLAMA

Radijo laidų vedėja dirbanti E. Karalienė atskleidė, kad darbas radijuje niekada nebuvo siekiamybė, o ši galimybė į jos gyvenimą atėjo labai netikėtai. 

„Buvo labai baisu, aš buvau visiškai žalia. Aš niekada gyvenime negalvojau, kad dirbsiu radijuje. Norėjau dirbti televizijoje, kryptingai link to judėjau. O radijas nukrito iš giedro dangaus, sulaukiau pasiūlymo tą akimirką, kai mažiausiai tikėjausi, kad galėčiau dirbti tokį darbą ir kad kažkas norėtų, jog prisijungčiau prie kolektyvo“, – pasakojo ji. 

Pokalbio metu Elena prisiminė savo pirmąją darbo radijuje dieną. Mergina atskleidė, kad pradžia buvo sunki. 

„Pirma diena buvo tokia kreiva, šleiva. Kažkada klausiau Sauliaus, ar yra pirmas įrašas, kai mes kalbėjome. Sakė, kad tikrai kada nors ras archyve. Būtų įdomu paklausyti, bet šiek tiek ir gėda. Aš buvau labai kukli. Papuoliau dirbti du žmogumi, kuri radijuje dirba nuo 16-os ir turi dvidešimt metų praktikos. O aš labai kuklinausi, neišdrįsdavau pasakyti savo nuomonės, paprieštarauti, įsiterpti, nes atrodė, kad gal nemandagu, kaip čia nuskambės“, – kalbėjo E. Karalienė. 

REKLAMA
REKLAMA

Pokalbį su E. Karaliene žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

Apie ką kalbėjome tinklalaidėje:

00:00 Anonsas

01:06 „Go3“ pasiūlymas tinklalaidės „Tik į priekį“ žiūrovams

02:14 Kaip atrodo eilinė Elenos diena?

04:10 Kuo Elena svajojo būti vaikystėje?

05:53 Elenos pradžia žiniasklaidoje

07:50 Elenos pirmoji diena radijuje

11:11 Darbo radijuje mitai

15:30 Kiek dėmesio gauna Elena?

16:51 Darbo radijuje diena

22:05 Elenos vedybinis gyvenimas

24:31 Elenos vestuvės

27:13 Elena socialiniuose tinkluose

29:50 Kodėl Elena retai lankosi renginiuose?

32:35 Elenos ateities planai

35:40 Elenos linkėjimai

Naujos kartos televizija „Go3“ tinklalaidės „Tik į priekį“ žiūrovams suteikia galimybę prenumeruoti „Go3“ TV+Filmai paketą mėnesiui tik už 1 Eur* (standartinė TV+ Filmai paketo kaina – 11.99 Eur/mėn.). Kuponas gali būti panaudotas užsakymo procese arba specialiame kupono aktyvavimo puslapyje https://go3.lt/subscriber/voucher?code=tik1 Kuponas galioja iki gegužės 31 d. tik naujiems „Go3“ klientams.

REKLAMA

Nuo didžiausių ir skaudžiausių gyvenimo pamokų iki dar niekur nepasakotų paslapčių, nuoširdaus juoko ir ateities svajonių – tokia yra naujoji tinklalaidė „Tik į priekį“, kurią vedą Ąžuolas Misiukevičius. Vieniems tai taps tikru įkvėpimo šaltiniu, o kitiems – maloniu savaitgalio praleidimo būdu.

Tinklalaidė „Tik į priekį“ – kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų