Pora augina jauniausią translytį vaiką istorijoje: jau būdamas 2-ejų teigė esąs ne mergaitė, o berniukas

Dviejų vaikų tėvas Didžiojoje Britanijoje teigia, kad vienas iš jo keturmečių dvynių jau būdamas dvejų metų amžiaus pasisakė iš tiesų esąs ne mergaitė, o berniukas. Manoma, kad tai gali būti jauniausias translytis vaikas šalies istorijoje.

Doncasteryje su žmona Klara Jeynes gyvenantis Matthew Stubbingsas teigia, kad jo sūnus Stormy, kuris gimimo metu buvo priskirtas moteriškai lyčiai, pirmuosius ženklus, kad save laiko berniuku, ėmė rodyti būdamas vos 18 mėnesių amžiaus.

Vyras sako, kad Stormy labai nemėgo, kai plaukus jam mama surišdavo į uodegėles. Jis taip pat nemėgo avėti gražių batų. O būdamas pustrečių metų amžiaus jis esą tvirtai šeimai pasakė: „Aš nesu mergaitė. Manau, kad esu berniukas“.

Apie savo gyvenimišką situaciją vyras papasakojo profesionaliam skirtame socialiniame tinkle „Linkedin“. Jis paragino žmones „priimti kitus žmones tokius, kokie jie yra“, ir pasidalino Stormy nuotrauka, kurioje vaikas užfiksuotas trumpai nusikirpęs.

„Tai yra vienas iš mano sūnų. Jis yra protingas ir laimingas berniukas, kuris mylį savo gyvenimą. Tačiau daugelis žmonių nežino, kad kai jis gimė, jis buvo identifikuotas kaip mergaitė. Jo lytinė tapatybė, tai, kas yra jo galvoje, neatitinka jo fizinės lyties, – parašė vyras. – Didžiuojuosi, kad jis žino, kas jis yra, ir jo neriboja socialinės normos ar nusiteikimai. Iš šio mažo berniuko mes galime daug ko pasimokyti ir to aš mokausi kiekvieną dieną. Visi žmonės yra skirtingi.“

Stormy dabar gyvena kaip berniukas, ir jo darželyje į jį kreipiamasi kaip berniuką. Visi jo draugai taip pat laiko vaiką berniuku.

M. Stubbingsas taip pat sakė iš šeimos gydytojo jau gavęs siuntimą į garsiąją Tavistocko kliniką, į kurią nukreipiami translyčiai vaikai. Verta paminėti, kad per pastarąjį dešimtmetį nukreipimų į šią kliniką smarkiai padaugėjo.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkas
2021-05-11 10:18:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dvieju metu vaikas dar kalbeti nemoka,o jau pasake ko nori buti.Anekdotas.Zurnaliste pagalvok ka rasai.
Atsakyti
-12

N
Nesąmonė
2021-05-11 10:29:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na kokia nesąmonė …baigiu gyvenimą nugyvent bet kad vaikas būdamas 18menrsių nuspręstų kad nori būti berniuku..straipsnis vertas 0 vertės …Durnių laivas
Atsakyti
-8

n
nu
2021-05-11 10:36:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
iki kokių absurdų nusirašoma,skaitai ir netiki savo akimis kokie žurnalistai rašo
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (37)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų