Populiarusis „galvOK“ pristato naujieną – stalo žaidimą!

Populiariausias TV3 žaidimas „galvOK“, užkariavęs televiziją, radiją ir internetą, įgauna naują formą ir atkeliauja tiesiai į savo gerbėjų namus! Nuo šiol įdomūs, sukti, šmaikštūs ir mokslu paremti klausimai tilps vienoje dėžutėje – stalo žaidimą su artimaisiais ar draugais žaiskite bet kur ir bet kada.

Kad idėja pagaliau taptų realybe ir „galvOK“ nuo šiol gerbėjus imtų džiuginti nauju formatu –kaip stalo žaidimas – gausi TV3 kūrybinė komanda, atiduodama visas jėgas, dirbo ne vieną mėnesį. 

„Pirmojo karantino metu gimęs projektas „galvOK“, kurį galima žaisti visose TV3 žiniasklaidos grupės valdomose media platformose, netrukus užkariavo žmonių širdis. Veikiantiems šių dienų žiniasklaidos rinkoje yra itin svarbus daugiaplatformiškumas, todėl įvertinę abipuse komunikacija paremtą ryšį tarp žiūrovų ir televizijos, sukūrėme jiems galimybę rinktis. Žaidimui tampant vis populiaresniam, „galvOK“ atsivėrė dar kitos, neišbandytos erdvės, o gausios TV3 kūrybinės komandos dėka, projektas pavirto į stalo žaidimą. Nuolat stengiamės įsiklausyti į vartotojų poreikius ir rasti būdą juos patenkinti, todėl esame užtikrinti, kad žaidimas ne tik ras vietą didžiausių gerbėjų namuose, bet ir taps puikiu šeimos ir draugų laiko praleidimo būdu“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Kūrybinės komandos narys Mindaugas Stasiulis pasakoja, kad „galvOK“ stalo žaidimo idėja buvo pasitikta plojimais atsistojus. „Tai tikras išsigelbėjimas nuo rudeniškos rutinos: išgirdus šeimos narį ar draugą klausiant „tai, ką veikiam?“, trauki iš lentynos šį stalo žaidimą ir sakai „galvOK“! Neabejojame, kad tai įtrauks visus, kurie mėgsta įdomiai ir kūrybiškai leisti laiką. O šį gruodį, manau, tūkstančiai žmonių apsidžiaugs po Kalėdų egle radę „galvOK“ dėžę…“ – įsitikinęs jis.

Kūrybinė komanda neslepia, kad vos tik „galvOK“ pasirodė eteryje, netrukus kilo mintis jį paversti ir stalo žaidimu. Tačiau kad mintis taptų „kūnu“, kūrybinei komandai teko pereiti pačių įvairiausių emocijų kupiną grandinę. Kaip sako Aistė Eidukaitytė, kūrybos proceso kelias panašus į tą, kurį patiriame žaidžiant įvairius žaidimus – didelis užsidegimas pradžioje, sumišimas, kai nesiseka, vėliau – noras nugalėti iššūkius, ir, galiausiai, laimė, kai viskas, dėl ko buvo tiek stengtasi, ima ir išsipildo.

Bekurdami žaidimą, į procesą įsijautę TV3 komandos nariai netgi užsimiršo apie tikrąsias, įprastines savo pareigas, o televizinis formatas jiems visiems tapo puikiu atspirties tašku naujam „galvOK“ formatui. 

„Žiūrovų mylimo „galvOK“ TV formato konceptas nesikeitė – žaidimą tereikėjo adaptuoti ir rasti kūrybinių prieskonių. Džiaugiuosi mūsų partneriais – leidybos namai „Terra Publica“ padėjo sudėlioti žaidimo mechaniką, o atsidavę klausimų kūrėjai Linas Savickas ir Šarūnas Ivaškevičius stipriai prisidėjo kuriant „galvokiškus“ klausimus. Visa kita – bendras rezultatas, nes į kūrybinį darbą kibome be pareigybių – drauge ieškojome idėjų ir gryninome tai, kas, visų pirma, patiktų mums patiems“, – sako prie žaidimo įgyvendinimo prisidėjusi Giedrė Karosaitė.

Ir vis dėlto… ar sukurti nuolat besikeičiančius ir intriguojančius klausimus visuomet paprasta? Vienas iš iššūkių, su kuriais teko susidurti kūrybinei komandai, buvo tai, kad jie turėjo tikti tiek vaikams, tiek suaugusiems.

REKLAMA

„Stengėmės, kad klausimai būtų tokie sukti, jog ne tik priverstų abejoti, bet ir kuo greičiau iš kišenės traukti telefoną ir googlinti. Prisipažinsiu – tikrai buvo ne vienas klausimas, kurį tikrinome ir patys (šypsosi). Kūrybinio proceso metu buvome gana savikritiški ir visąlaik galvojome, ar mus pačius „kabina“, ar mums įdomu tai, ką žinome, ar visa tai kelia diskusijas, ar sugebėsime žaidžiant komandoje pasirinkti  teisingą atsakymą“, – teigia komandos narė Dalia Kasinskaitė-Ivanauskienė

Prie to, koks „galvOK“ yra ekrane, stipriai prisideda kūrybinės komandos narė Simona Riševičiūtė, kuri neslepia, kad stalo žaidimas stipriai nustebins net ir didžiausius gudručius. 

„Ar viskas bus taip, kaip ekrane? Ir taip, ir ne. Be pagrindinės taisyklių versijos, klausimų ant kortelių, bus galima rinktis ir išmanų, skaitmeninį bonusą – nuskanavus ant kortelės esantį QR kodą, žaidimo klausimą jums perskaitys pats Andrius Žiurauskas! Tačiau visų paslapčių išduoti dar nesinori – tiesiog siūlau paimti žaidimą į rankas ir pažaisti…“ – intriguoja ji.

Daugiau informacijos apie stalo žaidimą ir prekybos vietas – https://www.tv3.lt/galvok !

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų