Vos po kelių dienų įvyksiančioms 1000km lenktynėms intensyviai ruošiasi ne tik „Kas ta Blue Sheep?“Aistė Antanaitytė, Natalija Bunkė, Laura Matulevičiūtė bei Iveta Slabosevičiūtė, bet ir populiariausia merginų grupė „Pop Ladies“. Kol grupės lyderė Natalija Bunkė lieja prakaitą prie galingojo BMW M3 vairo, jos kolegės įdainavo Stano sukurtą dainą, skirtą lenktynėms.

Neseniai avariją padariusi Natalija, sekmadienį Kazlų Rūdoje paskutinį kartą pralekė įspūdinguoju BMW M3, liko tik kelios dienos suderinti likusias detales ir jauna moteris pasiruošusi nugalėti – „labai laukiu ketvirtadienio kai pagaliau užvesime variklius ir paskęsime variklių gausme. Man tai bus pirmos, tačiau tikiuosi, ne paskutinės tokios lenktynės ir net neabejoju, jog per ilgus vairavimo metus sukaupta patirtis privers išsižioti visus skeptikus“ – ką tik išlipusi iš automobilio po dar vieno pravažiavimo pasakojo Natalija Bunkė.

Jauna moteris ypač džiaugiasi, kad iš kolegių – grupės „Pop Ladies“ merginų sulaukė ypatingo palaikymo, o ne priekaištų, jog per patį atlikėjų darbymetį yra įnikusi į vairavimo subtilybės. Kita vertus, ji sako puikiai viską suderinanti, todėl matyt, ir merginos paruošė ypatingą staigmeną – įdainavo bičiulio Stano specialiai lenktynėms sukurtą dainą, kuri pirmą kartą viešai nuskambės tik šeštadienį, lenktynėms jau pasibaigus.

REKLAMA

„Gyvenu vis geriau ir geriau – štai „Kas ta blue sheep?“ komanda stipri it kumštis ir su jomis jau dabar patyriau be galo daug teigiamų emocijų. „Pop Ladies“ kaip kitos rankos kumštis – palaiko visur ir visada ir net dainą sudainuoja – esu be galo laiminga moteris“ – nusikvatoja N. Bunkė ir dar kartelį sėda už M3 vairo – ji nori būti geriausia.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų