• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Po pranešimo apie verslininkės Živilės Diawaros sulaikymą, socialiniuose tinkluose pasirodė reakcijos apie susiklosčiusią situaciją ir žinomą moterį palaikančių žmonių komentarai.

Po pranešimo apie verslininkės Živilės Diawaros sulaikymą, socialiniuose tinkluose pasirodė reakcijos apie susiklosčiusią situaciją ir žinomą moterį palaikančių žmonių komentarai.

REKLAMA

Kaip buvo pranešama anksčiau, Živilė Diawara patraukė policijos dėmesį, įtariama, dėl turėtų narkotinių medžiagų.

Ketvirtadienį, lapkričio 17 d., apie 22 val. Švitrigailos gatvėje Vilniuje buvo pastebėta moteris (gim. 1979m.), dėl jos įtartino elgesio policija nusprendė atlikti patikrą. 

Dalinės apžiūros metu moters rankinėje rasta metalinės spalvos dėžutė, kurios viduje, kaip įtariama, buvo augalinės kilmės narkotinės medžiagos likučių bei polietileninis maišelis su galimai narkotine medžiaga (įtariama, kad haliucinogeniniais grybais). Dėl radinio moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę, jai teko naktį praleisti laikino sulaikymo kameroje.

Po šio pranešimo pasirodė Seimo narės, Laisvės partijos atstovės Morganos Danielės komentaras.

„Toliau vyksta kova su „kriminaliniais nusikaltėliais“. Kiek dar Seimas lauks su įstatymų pakeitimais ir kiek dar gyvensime šiame absurde?

REKLAMA
REKLAMA

Ir dar – projektas šiuo metu yra TIK kanapėms. Tačiau Seimo narių pasisakymai niekuo nesiskiria nuo praėjusių metų – vis tie patys mitais ir asmeninėmis nuomonėmis, o ne mokslo įrodymais ir faktais, grįsti „argumentai“ ir moralinės panikos kurstymas.

REKLAMA

Štai jūsų moralinės panikos veidas – gerai įsižiūrėkite, kokioms „kovoms“ švaistomi teisėtvarkos resursai, laikas ir mokesčių mokėtojų pinigai“, – savo požiūrį atskleidė M. Danielė.

Dainininkė Erica Jennings savo palaikymą Živilei išreiškė šilčiausiais žodžiais.

„Živile Diawara, laikykis! Myliu tave. Mes su tavim!“, – socialiniuose tinkluose skelbė E. Jennings.

Fotografė, socialinių projektų autorė Neringa Rekašiūtė negailėjo kritikos strėlių valdžios atsatovams, kad reikalingi įstatymai „stovi“ vietoje, o lėšos švaistomos veltui, kai sulaikomi visuomenei jokio pavojaus nekeliantys asmenys.

„F*ck this shit. Galbūt ši nuostabi, veikli, kelių vaikų mama ir jos sulaikymas išjudins nesąmoningus įstatymus Lietuvoje ir resursų švaistymą suiminėjant visiškai ne tuos žmones, kuriuos reiktų.

Živile Diawara, laikykis!“, – rašė Neringa.

Palengva parodo savo veidą visas Vilniaus laisvasis "elitas". Nė žodelio apie narkotikų žalą. Tik keiskim įstatymus jiems palankia linkme ir šniaukim visą mėšlą. Aš čia matau laisvę būti gyvuliu, o ne žmogum. Žmogus privalo turėti moralines ribas, o jas , nesuprantantiems jauniams ir kt., apibrėžia įstatymai. Laisvės partija iš koalicijos- ratams lengviau.
Tai pasirodo visa problema, kad ne parašytas įstatymas turėti savo reikmėms? Ir tiek tos bėdos su narkotikais, nes dar nepavijome ES vidurkio? Dar mokinius reikia nuraminti, kad čia jokios problemos nėra, jei laisvė, tai laisvė. O Jaunius tikras kultūros genijus Vilniuje, dar ir čia ekspertas.
su narkotikais.Va cia tai mamytė.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų