Po skyrybų – vaikiškas Zayno Maliko poelgis prieš „eks“ ir jos mamą

Šiandien atlikėjo Zayno Maliko ir modelio Gigi Hadid gerbėjai liūdi – idealia pora laikyti įsimylėjėliai pranešė apie skyrybas. Iškart po šios žinios užsienio žiniasklaida suskubo pastebėti „vaikišką“ Z. Maliko poelgį.

21

Pasirodo, kad po paskelbtos žinios apie nutrūkusią romantišką draugystę, buvęs „One Direction“ narys nusprendė nebesekti savo „eks“ ir jos mamos „Instagram“ tinkle.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų – vaikiškas Zayno Maliko poelgis

Šiuo metu vaikiną seka beveik 30 mln. internautų, o jis pats – tik 29 žmones.

Tuo tarpu G. Hadid savo buvusį vaikiną vis dar seka. Modeliu „Instagram“ tinkle domisi beveik 40 mln. sekėjų, o ji pati – 873 žmonėmis.

tv3.lt primena, kad Zaynas ir Gii skirtingais keliais pasuko po dauiau nei dvejus metus trukusios draugystės. Jų romanas prasidėjo 2016-ųjų metų sausį.

Apie skyrybas pranešė socialiniuose tinkluose

„Amžinai būsiu dėkinga už meilę, kartu praleistą laiką ir gyvenimo pamokas, kurias mes kartu dalijomės. Linkiu jam geriausio ir nuolatos būsiu šalia jo, palaikysiu kaip draugą, kurį be proto gerbiu ir myliu“, - skelbė 22-ejų modelis G. Hadid.

„Žaviuosi Gigi kaip moterimi ir drauge. Ji turi nuostabią sielą. Dėkoju gerbėjams, kurie gerbia mūsų sprendimą ir privatumą. Norėjome, kad ši žinia jus pasiektų iš mūsų lūpų“, - pridūrė Z. Malikas savo paskyroje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų