Po skyrybų su Cooperiu – kaitinantis Shayk įvaizdis: pasipuošė itin rizikinga suknele

Dar visai neseniai viešumoje pasirodė žinia, kad aktorius Bradley Cooperis ir jo mylimoji rusė gražuolė Irina Shayk suka skirtingais keliais. Pora kartu praleido net 4 metus, o taip pat augina dukrelę.

6

Ir nors daugelis buvo įsitikinęs, kad skyrybų iniciatorius buvo Cooperis, kuris, neva, po juostos „Taip gimė žvaigždė“ yra susietas romantinių jausmų su Lady Gaga, iš tiesų skirtis panoro būtent Irina.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų su Cooperiu – kaitinantis Shayk įvaizdis: užbūrė seksualumu

Anot užsienio žiniasklaidos, manekenę liūdino tai, kad jos mylimasis atsiduoda tik darbui, neskiria laiko šeimai.

Tiesa, jei kitos moterys po skyrybų liūdi ir nori laiką leisti ramybėje, Irina nusprendė pasielgti kitaip. Moteris praėjusį vakarą pasirodė Milane, ant podiumo – čia ji buvo viena iš manekenių, kurios pristatė naująją „Versace“ kolekciją.

I. Shayk pademonstravo savo puikią figūrą pasipuošusi itin trumpa bei atvira leopardiniu raštu marginta suknele, kuri suteikė moteriai seksualumo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar anksčiau buvo teigiama, kad Irina ir Bradley skirtingais keliais pasukti norėjo dar prieš garsųjį „Taip gimė žvaigždė“ filmą, tačiau jiems buvo patarta to nedaryti. Buvo teigiama, kad susidomėjimas jų skyrybomis nurungs juostos sėkmę.

Filmui pasibaigus, Irina tikėjosi, kad dabar jos mylimasis skirs jai ir šeimai daugiau dėmesio, vis dėlto jos svajonės neišsipildė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų