Po skyrybų – kaltinimai vartojant narkotikus: Lindsay Lohan vėl palūžo?

Sakoma, kad nelaimė po vieną nevaikšto. Taip galimai nutiko aktorei Lindsay Lohan, kurios svajonių princas pasirodė esąs ne toks jau tobulas. Vis dėlto paskelbus apie skyrybas pasirodė gandų, kad Lindsay vėl įniko į narkotikus.

30

Po didžiulių rietenų sužadėtinis Jegoras Tarabasovas išsikraustė iš aktorės namų Londone, o ji tuo tarpu laiką leidžia su draugais jachtoje. Vis dėlto artimas šaltinis užsienio naujienų portalams atskleidė, kad būtent čia Lindsay vėl užfiksuota vartojanti kvaišalus. Nors tokie gandai dar nėra patvirtinti, jos polinkį nusižengti aptarinėja visas pasaulis.

Lindsay už savo nuodėmes vos nesėdo į kalėjimą, kai kelis kartus vairavo pavartojusi daug alkoholio. Tikrai ne kartą vaikystėje žymi aktorė užfiksuota visiškai nepaeinanti, griūnanti. Ir tikrai ne kartą jauna moteris gulėjo reabilitacijos ligoninėje ir bandė pasveikti.

Po paskutinio kurso moteris teigė atradusi kitus gyvenimo džiaugsmus, todėl išsikraustė iš nuodėmių kupino Niujorko ir pradėjo gyventi sveikai.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų Lindsay Lohan užfiksuota jachtoje: šaltiniai kaltina narkotikų vartojimu

Vis dėlto draugai nerimauja, kad tokios netikėtos skyrybos Lindsay galėjo pastūmėti link blogiausio.

Nors mažiau nei metus draugavusi pora greitai paskelbė apie sužadėtuvės, prieš savaitę pasirodė kraupus aktorės video.

„Jis ką tik smaugė mane. Jis vos manęs nenužudė, – šaukė Lindsay. – Prašau, prašau, prašau. Jis ką tik smaugė mane. Jis vos manęs nenužudė. Visi sužinos. Lauk iš mano namų.“

„Daryk tai ... Tu sup... beprotis. Tu sup... ligonis. Tau reikia pagalbos. Čia mano namai, lauk iš mano namų“, – tęsė aktorė, o paskui šaukia Jegorui: „Man viskas baigta. Aš nebemyliu tavęs. Tu bandei mane nužudyti. Tu sup... psichopatas … Tarp mūsų viskas baigta.“

„Ne, Jegorai, tu mane nuolat smaugdavai. Negali nuolat smaugti moters ir daužyti jos, ir galvoti, kad taip gerai. Visi matė, kad mane lietei. Tai nufilmuota. Lauk! Lauk“, – šaukė ji.

„Naujokės“ (Mean Girls) žvaigždė taip pat paskelbė virtinę piktų žinučių socialinėje žiniasklaidoje, kuriose teigė, kad sužadėtinis buvo jai neištikimas, ir užsiminė, kad gali būti nėščia.

REKLAMA

L.Lohan tėvas Michaelas Lohanas taip pat įsitraukė į dukters ir jos sužadėtinio ginčą: manoma, kad jis vėlai šeštadienį nusiuntė jam grasinamų SMS žinučių.

Kaip pranešė TMZ, tose žinutėse buvo rašoma: „Tu grasini mano dukrai ... Jeigu jai kas nors atsitiks, ... tu neturėsi kur pasislėpti ... Grąžink jos papuošalus, žlugęs apgavike, arba aš ištrauksiu juos tau iš s... AŠ tave RASIU.“

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų