Po skaudaus J. Bieberio smūgio – S. Gomez atsakas: parodė, ką jis prarado

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė neįtikėtina naujiena – dainininkas Justinas Bieberis pasipiršo naujai savo mylimajai, manekenei Hailey Baldwin.

97

Itin daug dėmesio tuomet sulaukė ir buvusi Justino mylimoji, dainininkė Selena Gomez, mat daugybė gerbėjų visame pasaulyje įsivaizdavo, kad būtent ji anksčiau ar vėliau taps Justino žmona.

(97 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešinti pikantiški nuogos S. Gomez kadrai: atsakas J. Bieberiui?

Vis dėlto pasak užsienio naujienų portalų, S. Gomez šiuo metu atostogauja kartu su draugais ir mėgaujasi gyvenimu taip stipriai, kaip tik gali. Sužadėtuvės jos tikrai nejaudina – panašu, kad ji iš tiesų pamiršo Justiną.

Gerbėjai pro akis nepraleido ir to, kad Selena atrodo išties pritrenkiančiai – taip, kaip ir turi atrodyti moteris, kuris pamiršo seną, ir yra pasiruošusi naujai meilei.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad H. Baldwin ir J. Bieberio sužadėtuvės įvyko Bahamų salose. „Žmonės šoko restorane, kai Justino apsauga staiga žmonių paprašė padėti telefonus, nes turėjo įvykti kai kas magiško. Pasirodo, kad tuomet Justinas prieš visus pasipiršo Hailey“, - praneša šaltiniai.

REKLAMA

Kad įvyko tikrai kažkas netikėto, gali įrodyti ir faktas, kad Justino tėtis Jeremy socialiniuose tinkluose pasidalijo sūnaus nuotrauka, po kuria rašė, jog džiaugiasi sūnaus nauju gyvenimo skyriumi.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad H. Baldwin ir J. Bieberis jau ir praeityje ne kartą yra pastebėti kartu, tačiau tuomet apie savo santykius viešai jie nekalbėjo.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų