Po 10 metų scenoje, Steikūnaitė rado save kitur: turėjo praeiti nemažai laiko

Daugelis gražuolę dainininkę Skaistę Steikūnaitę prisimena kaip grupės „OMG“ narę, vis dėlto jau kurį laiką moteris su scena yra atsisveikinusi ir šiuo metu save realizuoja visai kitoje srityje.

9

Ir nors kai kam toks didelis pokytis galėtų pasirodyti bauginantis, Skaistė neslepia – kai sprendimai priimami viską gerai apgalvojus, baisu tikrai nėra.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po 10 metų scenoje, Steikūnaitė rado save kitur: turėjo praeiti nemažai laiko

Naujienų portalui tv3.lt S. Steikūnaitė papasakojo apie metus be scenos, savo dabartinę veiklą bei jos subtilybes.

Sceną iškeitė į kitą veiklą

Ne vienerius metus S. Steikūnaitė žavėjo gerbėjus scenoje, o štai jau kurį laiką ištikimiausias savo sekėjas ji kviečia susitikti visai kitur – dabar moteris visą savo dėmesį skiria grožiui bei su juo susijusioms procedūroms.

Jau kurį laiką Skaistė atlieka aparatines ir kitas įvairias veido ir kūno procedūras, taip pat ir blakstienų laminavimą.

Paklausta, ar vis dėlto kartais nepasiilgsta scenos, S. Steikūnaitė buvo nuoširdi. „Be abejo, turėjo praeiti nemažai laiko, jog susigyvenčiau su ta mintimi, jog mano gyvenime nebėra scenos. Vis dėlto ji mane lydėjo 10 metų… Bet tai – jau praėjęs etapas. Džiaugiuosi, jog save atradau iš naujo, ir jaučiuosi laiminga būdama ten, kur esu dabar“, – sakė žinoma moteris.

Tiesa, nors daugeliui tai atrodė netikėta, pati Skaistė neslėpė, kad būtent ši veikla jos gyvenime būdavo nuolatos. „Grožis yra neatsiejama kiekvienos moters dalis, aš – ne išimtis. Grožiu ir įvairiomis procedūromis domėjausi jau anksčiau, bet viskam, prieš pradedant dirbti ir realizuoti save, reikia laiko“, – sakė ji.

Pasirodo, kad žinoma moteris tiek anksčiau, tiek ir dabar nuolatos stengiasi atnaujinti savo žinias. 

„Esu baigusi permanentinio makiažo kursus, o taip pat kažkurį laiką dirbau šį darbą. Tačiau man šios veiklos neužteko, norėjosi dar kažko, tad turėjo praeiti nemažai laiko, jog nuspręsčiau, kur dar galiu save realizuoti. Taip atsidūriau ten, kur esu šiuo metu. Realizuoju save, semiuosi žinių iš profesionalų Lietuvoje ir ne tik, taip pat dalyvauju seminaruose, parodose, domiuosi naujovėmis. O svarbiausia, jog myliu tai, ką darau“, – besišypsodama sakė ji.

REKLAMA

Paklausta, ar nebuvo baisu šitaip pakeisti savo veiklos, Skaistė buvo atvira: „Kai tai yra gerai apgalvotas žingsnis, baisu nėra (šypsosi). Artimieji visada palaiko.“

Procedūra, užkariaujanti moterų širdis

Kaip ir kiekviena gera grožio srities specialistė, taip ir Skaistė teigė niekuomet nesiūlo savo klientėms to, ko pati nėra išbandžiusi, o pastaruoju metu ji dirba su radijo dažnio aparatu „RFX3-3D“ (ir itališka kosmetika „Biobene“), kuris greit užkariauja moterų širdis.

Minėtas aparatas skirtas tiek veidui, tiek ir kūnui, o jo suteikiamos procedūros, anot specialistės, ne tik neskausmingos, bet ir itin efektyvios. Taip pat ši procedūra tinka visiems odos tipams, bet kurio metų laiko.  

„Radijo dažnių liftingo metodas yra skirtas jums, jei ieškote būdų sustangrinti ir patempti odą be chirurginių procedūrų, sustiprinant odos atsinaujinimo procesus“, – pasakojo Skaistė.

Žinoma moteris netgi pateikė sąrašą odos problemų, kurias galima įveikti lepinantis minėta procedūra. Pasirodo, kad aparatas padeda grąžinti veido kontūrą (naikina dvigubą pagurklį), padeda išnaikinti raukšles, pakelia užkritusius vokus, odai grąžina elastingumą, atjaunina odą, šviesina pigmentines dėmes, prisotina veidą drėgme.

Tiesa, Skaistė turi ir gerą žinią toms, kurioms sportas – ne prie širdies. Anot jos, minėtas aparatas gali čia padaryti stebuklus.

„Radijo dažnio procedūra kūnui, kurią taip pat atlieku, galiu patikinti, jog jau po pirmosios procedūros apimtys sumažėja keliais centimetrais, kadangi pagrindinis kūno procedūros poveikis yra temperatūra, kuri tirpdo riebalus. To pasekoje oda tampa lygesnė, stangresnė, palaipsniui mažėja ir celiulitas“, – pliusus vardijo S. Steikūnaitė.

Rezultatus, anot Skaistės, pamatysite greičiau, jei nepamiršite sporto bei sveikos mitybos: „Suderinus viską, efektas išlieka ilgaikis. Prieš siūlydama savo klientams naują procedūrą, visada ją išbandau ant savęs. Būtent radijo dažnio procedūros mane sužavėjo savo greitu ir neskausmingu efektu.“

REKLAMA

Atskleidė svarbiausias procedūras, pasitinkant pavasarį

Skaistė pasakojo, kad nepaisant to, jog viską stengiasi išbandyti pati, dažniausiai pirmenybę vis dėlto teikia ne sau, o klientėms.

„Dažniau lepinu savo taip mylimas klientes, bet žinau, jog negalima ir savęs pamiršti, tad pažadu čia pasitaisyti“, – šyptelėjo ji.

Žinoma moteris užsiminė ir apie tai, į ką kiekvienai savo grožiu besirūpinančiai merginai vertėtų atkreipti dėmesį pasitinkant pavasarį. 

„Žiemos periodu mūsų veido oda patyrė stresą – vitaminų trūkumas, vėjas, šaltis. Pavasarį veido oda pasitinka išvargusi, praradusi tonusą ir sveiką išvaizdą, todėl šiuo metu beveik visos skundžiamės išsausėjusia veido oda. Todėl būtina kuo greičiau veido odą atgaivinti, drėkinti, bei maitinti“, – priminė ji.

Tiesa, ji siūlo neapsigauti – tai, kas tinka kitai, nebūtinai idealiai tiks ir jums – čia būtina konsultuotis su specialistais: „Kokios būtent procedūros reikia jūsų veido odai, galite sužinoti apsilankę pas savo kosmetologę, kuri parinks tai, kas tinka jums. Ir, kas be ko, negalima pamiršti naudoti namie tinkamų produktų jūsų veido odai.“


Rašyti komentarą...
j
jonys
2020-03-06 08:42:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su tokiom LŪPOM........DDDDD Darbas turi būt kitoks
Atsakyti
0

j
jis
2020-03-06 13:53:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepavydėk tokių lūpų ;)
Atsakyti
0

R
Rita
2020-03-08 08:34:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur ji mokėsi, kad galėtų dirbti su aparatais ir žmogaus kūnu?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų