Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
„Sveikas rytojus“

Kone garsiausias Lietuvos plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris televizijos laidose – dažnas svečias, tačiau nuo šiol TV žiūrovai žinomą mediką matys netikėtame amplua. Nuo rugsėjo 5-ios dienos jis taps vienu ir atsinaujinusios TV8 televizijos medicinos laidos „Sveikas rytojus“ vedėju ir kiekvieną sekmadienį griaus mitus ir švies žiūrovus apie grožį bei sveikatą.

9

Kone garsiausias Lietuvos plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris televizijos laidose – dažnas svečias, tačiau nuo šiol TV žiūrovai žinomą mediką matys netikėtame amplua. Nuo rugsėjo 5-ios dienos jis taps vienu ir atsinaujinusios TV8 televizijos medicinos laidos „Sveikas rytojus“ vedėju ir kiekvieną sekmadienį griaus mitus ir švies žiūrovus apie grožį bei sveikatą.

REKLAMA

Nuo rugsėjo 5-osios dienos į TV8 televizijos eterį sugrįžta medicinos laida „Sveikatos medis“, tačiau naująjį, jubiliejinį dešimtąjį sezoną ji pasitinka atsinaujinusi – su nauju pavadinimu, koncepcija ir net keturiais naujais vedėjais.

REKLAMA

Nuo šiol laida vadinsis „Sveikas rytojus“, o prie ilgametės laidos vedėjos gydytojos Irenos Pivoriūnienės prisijungia ir solidi komanda: kartu savo rubrikas turės ir iliuzionistas, VšĮ „Įveik vėžį“ steigėjas Arvydas Stonys, šeimos gydytoja Raimonda Plioplytė bei plastikos chirurgas, vienas „Fi Clinica“ įkūrėjų Vygintas Kaikaris.

Pastarasis pasakoja, jog sutikti stoti už laidos vairo paskatino noras dalintis savo žiniomis ir tikėjimu apie sveikatą ir grožį kartu su kitais. Nors V. Kaikaris, kaip svečias, yra ne kartą dalyvavęs įvairiose televizijos laidose, vedėjo amplua – naujas posūkis jo profesiniame kelyje.

REKLAMA
REKLAMA

„Man visada buvo įdomu dalintis savo patirtimi, žiniomis ir tuo, kuo pats tikiu. Vienas iš mano gyvenimo kredo – dalyba yra geriausia daugyba. Niekada nebuvau laidos vedėju, tai naujas iššūkis, kuris taip pat man yra įdomus. Suprantu, kokią tai neša atsakomybę, tačiau man patinka auditorija, patinka bendravimas ir šio iššūkio nebijau“, - teigia V. Kaikaris.

Vienu žymiausiu Lietuvos plastikos chirurgu drąsiai tituluojamas V. Kaikaris pripažįsta, jog visuomenėje vis dar sklando daugybę mitų apie plastinę chirurgiją. Neretai daugeliui tai siejasi su dirbtinumu, pripūstomis lūpomis, didelėmis krūtinėmis, tačiau gydytojas ketina visus šiuos mitus, susidariusius per eilę metų, pabandyti sugriauti ir įrodyti, jog plastinės chirurgijos pagrindinis tikslas – ne pakeisti žmogų, o padėti jam įveikt turimus kompleksus, atsikratyti sveikatos bei išvaizdos problemų ir tapti laimingesniu.

„Kiekviena siela, gyvenanti mūsų kūne, kuriasi sau komfortą, kuriame nori gyventi. Ta siela nori gyventi ir gražiame kūne, nes kaip graikai sako, sveikam kūne – sveika siela. Dirbdamas aš tikiu, kad darau ne tik tai grožį, aš padarau žmogų laimingesnį, labiau savimi pasitikintį. Visų grožio operacijų esmė nėra, kad kiti žmonės pamatę tą žmogų sakytų, jog jis kažką pasidaręs, esmė, kad pats žmogus, žiūrėdamas į save veidrodyje, būtų patenkintas“, - sako plastikos chirurgas.

REKLAMA
REKLAMA

Vyginto Kaikario globojamoje laidos „Sveikas rytojus“ rubrikoje „Sveikas grožis“ bus kalbama ne vien tik apie plastinę chirurgiją. Kartu bus paliestos ir kitos temos, susijusios su žmogaus sveikata ir grožiu: lazerinės odos procedūros, estetinė dantų priežiūra, sąnarių skausmo problemų sprendimai, kova su hemorojumi, lazerinės makšties procedūros, lytinių

lūpų plastika, išvaržos ir daugelis kitų. Visas šias temas pristatys geriausi savo srities profesionalai, dirbantys Vyginto Kaikario ir partnerių Kaune įkurtoje klinikoje „Fi Clinica“.

„Tikslas buvo sukurti ne tik kūno grožio kliniką, bet visą sveikatingumo centrą, į kurį įeitų paslaugos, darančios žmogų sveikesnį, laimingesnį ir gražesnį. Sveikata nėra tik širdies, inkstų, plaučių ar kitų organų veikloje, ji slypi ir viso kūno būsenoje. Žinoma, niekada nesakysiu, jog nereikia fizinių treniruočių ar taisyklingos mitybos, nes riebalų nusiurbimas nėra svorio mažinimo operacija. Jeigu žmogus galvoja, kad jis ateis ir mes jam nupjausime kompleksus, tai taip nebus. Žmogus atėjęs pas mus turi tikėti, kad jisai keičiasi kartu, o tuomet jau ir mes galime jam padėtu keistis kartu“, - pasakoja V. Kaikaris.

REKLAMA
REKLAMA

Jau daugiau nei 25-erius metus plastikos chirurgu dirbantis ir ne vieną žinomą Lietuvos pramogų ir verslo pasaulio žvaigždę padailinęs Vygintas Kaikaris drąsiai tvirtina, kad vien procedūrų pagalba grožio nesukursi ir bėgančio laiko bei natūralaus senėjimo proceso nesustabdysi. Visgi, sulėtinti šį etapą galima, o chirurginio skalpelio dėka pašalinti kompleksai žmogui suteikia vidinio pasitikėjimo savimi, kuris leidžia tikrajam grožiui skleistis iš vidaus.

„Nuo Hipokrato laikų laikomės priesaikos, kad negalime pakenkti, negalime daryti to, kas yra nesveika ir nepriimtina. Niekada 60-mečio nepadarysime atrodančio kaip 18-mečio, tačiau tą bėgantį laiką galime pristabdyti ir padaryti laimingesnį ir labiau savimi pasitikintį 60-metį. Tai nereiškia, jog kiekvienam Lietuvos gyventojui turėtų būti skirta po plastinę rekonstrukcinę operaciją. Ji galima tik tada, kai žmogui tikrai to reikia ir kai mes, gydytojai, matome, kad tai bus reikšminga. Operacija nėra plaukų dažymas ar manikiūras, tai turi savo kainą, todėl būtinas atsakingumas ir pas žmogų, kuris ateina, ir pas gydytoją, kuris imasi tai daryti. Mitas, jog plastinė operacija kardinaliai pakeičia išvaizdą – jeigu operacija yra atlikta gerai, jos niekas neturi matyti, išskyrus patį žmogų“, - teigia V. Kaikaris.

REKLAMA
REKLAMA

Televizinis medicinos žurnalas „Sveikas rytojus“ apjungs visas medicinos pasaulio sritis bei sveikos gyvensenos filosofijas. Prie laidos vairo stoja 4 vedėjai, kurie savo srities rubrikose pasidalins svarbiausiomis, naudingiausiomis, aktualiausiomis ir pačiomis naujausiomis medicinos, farmacijos ir sveikatingumo pasaulio aktualijomis.

„Sveikas rytojus“ – nuo rugsėjo 5 dienos, 12 val. per TV8 televiziją!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų