Plastikos chirurgas Kaikaris prabilo apie darbą su pacientais: atskleidė, kuriais atvejais jiems sako „ne“

Vieno garsiausio Lietuvos plastikos chirurgo Vyginto Kaikario ir renginių organizatorės Kristinos Kaikarienės šeima – tikras ilgametės ir tvirtos dviejų žmonių sąjungos pavyzdys. Ir nors pora pripažįsta, kad vieno „laimingos santuokos recepto“ nėra, Vygintas tikina, dėl žmonos esąs pasiryžęs ne tik nuversti kalnus, bet ir nuskinti visas žvaigždes nuo dangaus.

25

Šį šeštadienį TV3 televizijos žiūrovus iš lovų vers ir rytą praleisti kartu kvies kulinarinių pokalbių laida „Virtuvės istorijos“.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Plastikos chirurgas Kaikaris prabilo apie darbą su pacientais: atskleidė, kuriais atvejais sako „ne“

Artėjančios moters dienos proga laida bus skirta moterims ir jų grožiui, tad į azartiška kovą stos du plastikos chirurgai, „Fi Clinica“ gydytojai Vygintas Kaikaris ir Justinas Grašys. Patiekalus jie gamins ne bet kam, o tikrai išlavintą skonį turinčiai Vyginto žmonai, renginių organizatorei Kristinai Kaikarienei.

Tryliktojo sezono namuose, modernių virtuvės baldų salone „Vokė-III“ įkurtoje improvizuotoje laidos studijoje burtai nulems, jog Justinas, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, ruoš Viduržemio jūros dubenėlius su brandinta jautiena, o Vygintas, padedamas šrilankiečio šefo Dilano Dampellos Gamage, „Kamado Bono“ kepsninėje keps argentinietišką Asado kepsnį, patiektą su „Chimichurri“ padažu ir pomidorų salsa.

„Jeigu reikėtų gaminti Justino žmonai, manau, kulinarinėje kovoje pasisektų man, tačiau kadangi gaminame Kaikarienei – Justinas turi privalumą, mat už jo nestovi visa ta patirtis su nuostabia Kristinos virtuve, kurią turiu aš“, – nerimo gaminant žmonai neslėps Vygintas.

Jau ne vienerius metus sėkmingai Kaune esančioje modernioje „Fi Clinica“ klinikoje dirbantys plastikos chirurgai atvirauja, jog tokį karjeros kelią pasirinko neatsitiktinai. Justinas pasakoja, jog Vygintas – jam yra tikras autoritetas, o Vygintas taip pat negailės gražių žodžių savo kolegai.

„Man iki šiol yra nuostaba, kad vaikinas iš Lietuvos, baigęs mediciną, gavo plastinės chirurgijos rezidentūroje vietą Vokietijoje, kur tų vietų tikrai nėra daug. O ten pradirbęs kone dešimtmetį, grįžo į Lietuvą, kas yra labai gražus žingsnis, dėl kurio jam lenkiuosi. Aš niekad nenorėjau išvažiuoti gyventi svetur, jau aštuntoje klasėje žinojau, kad būsiu plastikos chirurgas ir gyvenimas taip susiklostė, kad to pasiekti galėjau Lietuvoje“, – laidoje pasakos Vygintas.

REKLAMA

Laidos vedėja Ilona taip pat atvirai papasakos, jog vardan kovos su ilgus metus kamavusiais kompleksais, ji ryžosi gultis ant operacinio stalo. Socialiniuose tinkluose moteris drąsiai dalinosi savo išvaizdos, iškart po operacijos, nuotraukomis, ragindama ir kitas moteris labiau mylėti savo kūną bei rūpintis tiek išoriniu, tiek vidiniu grožiu.

„Aš esu Justinui labai dėkinga, mat mūsų keliai susikirto „Fi Clinica“ klinikoje, kuomet aš kreipiausi norėdama susitvarkyti užkritusius akių vokus. Ši problema mane vargino, erzino ir daugybę metų dėl to delsiau. Šiai dienai, matydama rezultatą, labai gailiuosi, kad tiek laiko laukiau, kol išdrįsau“, – laidoje atviraus Ilona.

Ilgametę patirtį plastikos chirurgijoje sukaupęs Vygintas Kaikaris atvirauja, jog grožis nėra sukuriamas dalykas – jis prasideda nuo požiūrio į save, o chirurginis skalpelis gali tik padėti išspręsti turimas problemas ar įveikti erzinančius kompleksus.

„Estetinėje chirurgijoje žmogus procedūras turi darytis ne dėl kitų, o dėl savęs, jog jis, žiūrėdamas į veidrodį, matytų save laimingą. Ir kaip gydytojai, mes įvertiname, ar tai sugebėsime padaryti. Jeigu supranti, kad tavo chirurginis veiksmas neatneš laimės tam žmogui ir nepridės jo akyse džiaugsmo – tada tikrai sakai ne. Svarbiausia, kad mūsų visų lūkesčiai sutaptų su tuo, ką galime padaryti“, – laidoje pasakos gydytojas.

Na, o be įtraukiančių pokalbių, laidoje laukia ir azartiška kulinarinė dvikova, kurios teisėja – renginių organizatorė Kristina Kaikarienė. Moteris stebėsis, kokius sočius pusryčius jai paruošė vyras, tačiau Vygintas pripažins, kad tai mažiausiai, ką dėl žmonos jis gali padaryti.

„Dėl Kristinos, aš galėčiau išmokti viską, net ir žvaigždes nuo dangaus nuskinčiau“, – gražių žodžių žmonai negailės plastikos chirurgas. 

Kalbėdama apie Kaikarių namuose vyraujančią idilę, Kristina neslėps, jog nors vyras ir žada kalnus dėl jos nuversti, namų virtuvėje jis sukiojasi nedažnai, tad šis šeštadienio rytas – itin maloni staigmena artėjančios moters dienos proga.

REKLAMA

„Vygintas laikosi labai gražios tradicijos, perimtos iš savo tėčio – kiekvieną rytą man į lovą atneša puodelį kavos, nes moteris privalo kavą gerti lovoje. Išgeriu kavos, paskaitau spaudą ir keliauju ruošti pusryčių. Mano vyras virtuvėje yra labiau tas svečias, kurį aš vaišinu savo patiekalais“, – laidoje atviraus moteris.

Kur slypi tikrasis grožis, ko Kovo 8-osios dienos proga moterims palinkės laidos svečiai ir kuris plastikos chirurgas – Vygintas ar Justinas – geresnis kulinaras, sužinosime jau šį šeštadienį, 8:30 val. per žiūrimiausią TV3 televiziją! 

Kulinarinė pokalbių laida „Virtuvės istorijos“ sėkmingai pradėjo 13-ąjį sezoną, kuriame laukia dar daugiau azartiškų kovų, unikalių receptų bei įtraukiančių pokalbių ir atvirų istorijų su garsiausiais šalies žmonėmis. Į dvikovą stos ne tik laidos herojai, bet ir jos vedėjai – šefai Ilona Juciūtė-Čibirkienė ir šrilankietis Dilanas Dampela Gamage. Geriausi pokalbiai mezgasi virtuvėje, todėl kaskart patiekalų gamybą lydi atviros, nuoširdžios istorijos, o galiausiai į studiją atvykęs trečiasis laidos svečias turi ne tik išrinkti skanesnį patiekalą, bet ir atspėti, kuris kulinaras jį pagamino.

 „Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais, 8:30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų