Vaikelio besilaukianti buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva ryžosi įspūdingai kelionei: susidūrė su iššūkiais

Čikagoje jau šešerius metus gyvenimą kurianti buvusi „Olialia“ mergaitė, influencerė bei plaukų ekspertė Ieva Voveris lepinosi Meksikos saule ir mėgavosi egzotine kelione Talume.

9

Trečią kartą mama tapsianti moteris į kelionę leidosi kartu su vyru ir aplankė įžymybių pamėgtą  „Azulik“ viešbutį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaikelio besilaukianti buvusi „Olialia“ mergaitė Ieva ryžosi įspūdingai kelionei: susidūrė su iššūkiais

„Viešbutis yra išskirtinis tuo, kad gyveni džiunglėse. Pasirinkome kambarį, kuris buvo arčiausiai džiunglių, pirmąją naktį buvo labai sunki, su vyru miegojome tik kelias valandas, nes nuolat girdėjau, kaip kambaryje kažkas vaikšto, skraidė paukščiai, daugybė garsų. Galvojau, kad nebus įmanoma užmigti nuo tų garsų, išėjau į balkoną, o pro kojas prabėgo didelė pelė ir keli meškėnai. 

Patirtis buvo labai įdomi, gyvenome be šviesos, be elektros, kambaryje buvo viena rozetė, kad pasikrautumėme telefoną. Didžiausias iššūkis buvo dėl uodų, mus sukandžiojo visur. Tačiau patirtis vis vien labai nuostabi, kai maudaisi ne duše, o kubile ir apsipili kokosų vandeniu“, – pasakojo Ieva.

Pasak moters, garsenybes šis viešbutis traukia dėl įspūdingų vaizdų:  „Jie gniaužia kvapą. Gyvenimas viešbutyje nėra malonus, bet ten viskas įrengta labai ekologiškai ir sumaniai. Jaučiausi tolimiausiame pasaulio krašte, laukinėje gamtoje. Labai nustebino tai, kad nebuvo jokių patogumų, vien natūralumas, supratau, kad esame labai išlepinti patogumų. 

Viešbutis penkių žvaigždučių, bet grįžome į senovę. Jei man būtų reikėję plauti plaukus, tikriausiai nesugebėčiau jų išsiplauti su kokosu vandeniu, man tai atrodė neįmanoma misija. Taip pat nesidažiau, nes nusivalyti makiažą pasišviečiant telefonu būtų labai sudėtingą.“

Ievai viešbutyje įžvelgė ir minusų: „Nepatogumą kėlė uodai ir gyvūnų išmatos, todėl trūko tvarkos. Patalynė taip pat nebuvo keičiama, kai paprašiau naujos, aiškino, kad man ji nepriklauso. Buvo niuansų, kurie nelabai patiko. Kainos, palyginti su Amerikos kainomis, nėra didelės. Žinoma, nustebino tai, kad jei norėjau fotografuotis viešbutyje, turėjau sumokėti 500 dolerių, man buvo nesuvokiama, kad turiu mokėti tokią sumą viešbučiui, kuriame gyvenu.

Grįžtant atgal į Ameriką reikėjo pasidaryti koronaviruso testą, kuris taip pat kainavo 500 dolerių, kai daugelis viešbučių tai daro nemokamai. Jei testas būna teigiamas, viešbučiai leidžia izoliuotis 14 dienų, o šis viešbutis neleidžia apsistoti. Kai kur kainos tikrai neadekvačios.“


Rašyti komentarą...
H
Ha ha ha
2021-03-05 05:50:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur kur Talume?Tokio Meksikoj nera, yra Tulum, rasytojai jus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų