„Pinup Girls“ narė Viktorija tapo mama: pirmagimiui suteikė retą vardą

Merginų grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Arlauskienė su vyru Kęstučiu gyvena pačiomis gražiausiomis akimirkomis. Visai neseniai porai gimė pirmagimis.

24

Žymi moteris žinia pasidalijo socialiniuose tinkluose.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viktorija Sutkutė-Arlauskienė džiaugiasi nėštumu

Pasirodo, kad Arlauskų šeimą papildė berniukas, vardu Elijus – vaikelis gimė prieš kelias dienas. Parodžiusi jo nuotrauką, Viktorija „Instagram“ rašė: „Labas, mano vardas Elijus. Atkeliavau į šį pasaulį liepos 8d . Esu labai mylimas ir laimingas“.

Elijaus vardas – herbrajų kilmės. Šis vardas yra šventas.

Primename, kad apie nėštumą Viktorija paskelbė balandžio 2-ąją. Moteris savo paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje demonstravo vis labiau didėjantį pilvuką.

„Pagaliau prisiruošiau pasidalinti šia gražia žinia su visais. Kadangi jau matosi iš akių, tai parodysiu ir pilvuką. Kaip ir minėjau anksčiau, pas mus viskas vyksta beveik kas pusmetį...“, – šyptelėjo ji.

Viktorija aukso žiedus su vyru Kęstučiu sumainė dar praėjusių metų vasarą – birželio 16-ąją Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Nuotakos stiliumi rūpinosi ir gera jos bičiulė, partnerė ne tik scenoje, bet ir gyvenime – atlikėja ir drabužių kūrėja Simona Nainė. Ji sukūrė suknelę ne tik sau, bet ir nuotakai.

Tą dieną Viktorija vilkėjo minimalistinę baltos spalvos suknelę su ilgomis rankovėmis, be gilių iškirpčių.

Lemtingasis „taip“

Primename, kad pora susižadėjo 2017 metais, prieš Kalėdas.

Ypatingai jaukų vakarą V. Sutkutė iš savo mylimojo Kęstučio Arlausko sulaukė romantiško prašymo tekėti. Lemtingąjį „taip“ mergina ištarė atvira ir džiaugsminga širdimi.

„O taip! Pačios nuostabiausios Kalėdos! Myliu be galo“, – viešai savo socialiniame tinkle „Facebook“ džiaugėsi dainininkė.

Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė savo gyvenimo neįsivaizduoja be sporto ar aktyvių fizinių veiklų. Meilę sportui moteris demonstruoja ir socialiniuose tinkluose, kur mielai pasidalija rezultatais ar patarimais.

REKLAMA

Ne tik muzikuoja, bet ir tapo

Moteris taip pat neslepia ir kitos savo aistros – dailės.

„Daugiausiai dirbu pagal užsakymus, o savo kūryba užsiimu rečiau. Dabar kaip tik tapau savo su vyru portretą, kuriam jau seniai yra nužiūrėta vieta“, – teigė ji.

Socialiniuose tinkluose pardavinėjamų darbų kainos labai įvairios. Galima rasti kūrinių ir už kelis šimtus eurų. Būtent vieną jų V. Arlauskienė pardavinėja tinkle „Instagram“.


Rašyti komentarą...
V
Vilija
2019-07-13 12:13:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaje kaip "ļdomu".Mano draugė chirurgė irgi gimdys.Ale nieks neparašo.Nors ji daug daug daugiau padarė gero negu kokios plikabrauzdes "dainininkės".
Atsakyti
-1

A
2019-07-13 13:07:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Who cares?
Atsakyti
0

V
Vitalija
2019-07-13 14:27:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu Vilijai 100%. Aišku, nėra tragedijos pranešti, jog gimė... , bet tai šventė šeimai ( ar 1-2-3 santuokos), o ne visam pasauliui.
Vardo rinkimas yra šeimos reikalas, tačiau, lietuviams, gal reikėtų rinkti lietuviškų vardų. Plėsti lietuviškų vardų žodyną. O, gi visi vardai turi prasmes.
Sveikinam šeimą su naujagimiu, duok Dieve, visa kas geriausio, tačiau skelbtis !?...


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų