Per savo vestuves pamilo kitą: priėmė netikėtą sprendimą

Vestuvės yra laikomos viena laimingiausių dienų per visą gyvenimą. Vis dėlto ką darytumėte, jei šią svarbią dieną pamiltumėte kitą žmogų?

23

Būtent taip nutiko Karalyn Henry, kuri tekėdama už savo vaikystės mylimojo suprato, kad iš tiesų ne ką mažiau stiprius jausmus jaučia ir savo pamergei.

(23 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per savo vestuves pamilo kitą: priėmė netikėtą sprendimą

Negana to, vėliau paaiškėjo, kad tą pačią pamergę pamilo ir jos mylimasis Justinas – arba bent jau abu taip teigia užsienio žiniasklaidai.

22 metų Karalyn pasakojo, kad nuo 17 metų suprato, kad jai patinka tiek vyrai, tiek ir moterys, o negana to, ji neįsivaizduoja savęs santykiuose tik su vienu žmogumi.

„Tokius savo pamąstymus atskleidžiau ir savo vyrui, o šis patikino, kad galiu susitikinėti ir su mergina. Buvau pritrenkta – tikrai nemaniau, kad tai bus įmanoma“, – prisiminė ji.

Su savo pamerge Lana Karalyn susipažino internetu, o pirmąkart kartu su savo vyru ją pamatė vestuvių dieną. Iškart po vestuvių tapo aišku, kad viena kitai romantinius jausmus jaučia ne tik Lana ir Karalyn, bet ir jos vyras, Justinas.

Tiesa, Lana kartu su jais negyvena, todėl visi jie susitinka gana retai. Tačiau įdomu tai, kad nė nepaisant to, kad visi trys tikina esantys įsimylėję, visi jie susitikinėja ir atskirai.

„Matydama abu savo partnerius laimingus, besilaikančius už rankų, apsikabinusius – tai tikrai mane daro laiminga“, – teigia Karalyn.

Ir nors moteris tikina niekuomet anksčiau nesijutusi laimingesne, ji pripažįsta, kad žmonės yra linkę tokius santykius smerkti. Kai kurie netgi kaltina Karalyn savo vyru išdavinėjimu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų