Pavojinga liga sergantis Bieberis pasiryžo išvaizdos pokyčiams: pamatykite

Vienas garsiausių atlikėjų bei dainų autorių Justinas Bieberis savo gerbėjus nustebino išvaizdos pokyčiais. Ilgą laiką vyras nešiojo ūsus, tačiau ryžosi jais atsikratyti.

7

Savo pokyčius jis pademonstravo socialiniame tinkle.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavojinga liga serganti Bieberis pasiryžo išvaizdos pokyčiams: pamatykite

Vyras teigė, kad nusiskuto ūsus, tačiau jie dar sugrįš. Internautai negailėjo gražių žodžių bei teigė, kad taip jis atrodo daug gražiau.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad atlikėjas serga sunkia liga. Apie šią ligą jis pranešė socialiniame tinkle „Instagram“.

Atlikėjas pasidalijo nuotrauka bei po ja rašė: „Nors daugelis žmonių vis sakė, jog Justinas Bieberis atrodo š**inai, vartoja metamfetaminą ir t.t., jiems nepavyko suprasti, kad man neseniai diagnozuota Laimo liga. Ne tik tai, bet buvau rimtai susirgęs lėtine mono, kuri turėjo įtakos mano odai, smegenų veiklai, energijos kiekiui ir bendrai sveikatai. Apie tai smulkiau bus papasakota dokumentiniame seriale, kurį netrukus įkelsiu į „YouTube“. Sužinosite apie viską, su kuo kovojau ir ką įveikiau. Pastarieji pora metų buvo nelengvi, tačiau šiuo metu esu tinkamai gydomas nuo šios kol kas dar neišgydomos ligos ir vėl sugrįšiu geresnės savijautos nei kada nors buvau.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad laimo liga yra pavojinga, bet pagydoma. Ją sukelia bakterijos, kurios žmogaus organizme atsiranda tuomet, kai jam įkanda erkė.

 


Rašyti komentarą...
b
brone
2020-02-25 07:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
gera juoktis,,kai nesupranti ka reiskia erkes ikandimas,geriau pasiskaityk.....brsuprasi
Atsakyti
0

o
okaipgi
2020-02-25 11:21:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai sėkmės Laurai
Atsakyti
0

A
A.B
2020-02-29 14:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai blyn pasikeitimas , ir ka gi cia nustebino usu nusiskutimas . Jus neturite apie ka rasyti matau...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų