• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kova tarp atlikėjos Britney Spears ir jos buvusio vyro Kevino Federline'o tęsiasi. Neseniai vyras socialiniuose tinkluose paskelbė daugybę klipų, kuriuose matomi jų sūnūs, aštriai besiginčijantys su motina.

Kova tarp atlikėjos Britney Spears ir jos buvusio vyro Kevino Federline'o tęsiasi. Neseniai vyras socialiniuose tinkluose paskelbė daugybę klipų, kuriuose matomi jų sūnūs, aštriai besiginčijantys su motina.

REKLAMA

44 metų Kevinas Federline'as praėjusią savaitę atskleidė, kad jų sūnūs 16 metų Seanas ir 15 metų Jaydenas nebenori leisti laiko su jų 40-mete mama Britney Spears. Dainininkė buvo sugniuždyta dėl to, kad Federline'as prabilo apie šeimos nesutarimus, ir paskelbė daugybę piktų žinučių Instagram tinkle. Ši nusprendė savotiškai „atkeršyti“ apkaltinant Federline'ą, kad jis vaikus užaugino netinkamoje aplinkoje, rašo dailymail.co.uk. Tiesa, vėliau nemalonius įrašus vyras ištrynė.

Ketvirtadienį Federline'as vėl suaktyvino ilgai neveikiančią „Instagram“ paskyrą, siekdamas atkeršyti Britney trečiadienio vakarą paskelbdamas jų sūnų klipus, nufilmuotus prieš ketverius metus.

REKLAMA
REKLAMA

„Negaliu ramiai sėdėti ir leisti, kad mano sūnūs būtų taip apkaltinti po to, ką jie išgyveno“, – rašė šešių vaikų tėvas.

REKLAMA

Tą pačią dieną Spears advokatas Mathew Rosengartas sakė, kad sprendimas paskelbti filmuotą medžiagą buvo „žiaurus“ ir pažeidžia jų privatumą, rašo TMZ.

„Kad ir kaip mums tai skaudėtų, mes nusprendėme kaip šeima paskelbti šiuos vaizdo įrašus, kuriuos berniukai nufilmavo būdami 11 ir 12 metų. Tai net nėra blogiausi dalykai. Melas turi liautis. Tikiuosi, kad mūsų vaikai užaugs geresni už tai. #NeverFearTruth“, – rašė buvęs B. Spears vyras.

REKLAMA
REKLAMA

Panašu, kad pirmąjį klipą nufilmavo vienas iš berniukų savo miegamajame, kai Spears įeina ir priekaištauja, kad jie jos negerbia. Berniukas sako: „Tu ateini čia, kai mes bandome eiti miegoti, ir sakai...“ Spears jį nutraukia ir atsako: „Tai mano namai“. Pakėlusi balsą, ji tęsia: „Tai mano namai. Jeigu aš noriu užeiti ir patepti tavo veidą kremu, nes jis šiurkštus, o tu man sakai „nelįsk“ – tai negerai. Užeisiu čia kada norėsiu. Geriau pradėkite mane gerbti, ar mums viskas aišku?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jūs visi turite pradėti su manimi elgtis kaip su vertinga moterimi. Aš esu moteris. Gerbk mane ir elkis su manimi maloniai, gerai?“

Antrasis klipas nufilmuotas automobilyje, kai keleivio sėdynėje sėdi Spears, o už nugaros – du berniukai.

Spears tuo metu atėmė savo 12-mečio Seano telefoną, nes jis atsisakė avėti batus, kai jie ėjo į ledainę. „Ar tu neturi proto?“ – šaukė ji ant jų. Vienas iš berniukų atkirto: „Ar neturi savo? Tau mes nerūpime“. Spears sako: „Man jūs rūpite, bet aš esu šokiruota. Aš esu šokiruota tavimi ir nežinau, ką daryti. Aš tavęs bijau, nes tu esi keistas, nes išgyveni brendimo laikotarpį“.

REKLAMA

Seanas niūriai jai atsako: „Jei tau tikrai rūpėtų, neatimtum iš manęs telefono“.

Dainininkė apie situaciją su vaikais paskelbė socialiniame tinkle teigdama, kad situacija su jos sūnumis „sudaužė jos širdį“. Ji sakė, kad kai kurių apsilankymų metu paaugliai elgėsi lyg jos neapkęstų ir nenorėjo leisti laiko su ja.

Spears pridūrė, kad jos vaikų abejingumas vargina, ir rašė: „Noriu papurtyti juos už pečių ir pasakyti, atsibusk, aš irgi čia! Paauglystės amžius keistas, nežinau, kas dedasi jų galvose!'

REKLAMA

Ji paskelbė keturių puslapių įrašą socialinėje žiniasklaidoje, kuriame aptarė savo naują „žavingą kaimynystę“ ir prisipažino, kad nors jos naujieji namai yra gražūs, ji pasiilgsta savo senų namų, pridurdama: „Man sunku atsisakyti dalykų, kuriuos tikrai myliu... Tokių, kaip mano vaikai.“

Tada ji pasmerkė Federline'ą už interviu dalinimą, sakydama: „Situacija turėjo būti 100 procentų sprendžiama privačiai ir tikrai ne internetu!“

Naujausias bjaurus istorijos posūkis įvyko, kai Spears buvo apkaltinta rasizmu po to, kai ji pasakė, kad jos paaugliai sūnūs auga namuose, kuriuose marihuanos yra daugiau nei daugybė žinomų juodaodžių. „Instagram“ tinkle Spears užsipuolė Federline'ą ir tvirtino, kad berniukai buvo auginami namuose, kuris „turi daugiau žolės nei Ludacris, 50 Cent, Jay Z ir Puff Daddy namai kartu sudėjus“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Greitai pastebėta, kad visi keturi žmonės, kuriuos ji nurodė kaip rūkalius, buvo juodaodžiai, o keli žmonės nurodė, kad 50 Cent dabar neabejotinai nieko nevartoja.

„Britney dėl to klydo ir tai būtų ne pirmas kartas, kai ji pateikė abejotinų komentarų apie juodaodžius atlikėjus. Pabaiga“, – komentavo žmonės.

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų