Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prasidėjus pavasariui TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo ypatingą programą kiekvienam žiūrovui. Pamatykite smagiai nuteikiantį žaidimą „GavOK“, kulinarinę laidą „La Maistas“ bei daug gražių filmų visai šeimai.

Prasidėjus pavasariui TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūlo ypatingą programą kiekvienam žiūrovui. Pamatykite smagiai nuteikiantį žaidimą „GavOK“, kulinarinę laidą „La Maistas“ bei daug gražių filmų visai šeimai.

REKLAMA

Šeštadienis (03-06)

13.05 val. per TV3 animacinis nuotykių filmas visai šeimai – „Sarila. Prarastoji žemė“. Šiaurės Kanadoje gyvenantis inuitų genties jaunuolis Markusis gali kalbėtis gyvūnais, daugiausia su čia gyvenančiais lemingais. Sakoma, kad su gyvūnais kalbėtis gali tik šamanai, tačiau Markusis slepia savo galias, jis nenori būti toks kaip dabartinis genties šamanas, kuris yra piktas ir savanaudis. Genčiai ima grėsti badas – maisto atsargos senka, kailių, kuriuos būtų galima mainyti, taip pat beveik neliko.

Nusprendžiama siųsti tris jaunus medžiotojus (tarp jų ir Markusis) ieškoti stebuklingos šalies Serilos, kurioje tyroms širdims lemta atrasti tikrą rojų žemėje. Ar šiems vaikams, bėgantiems per sniegą, pavyks surasti legendomis apipintą žaliuojantį ir gėrybių pilną kraštą? Ar jiems pavyks išgelbėti savo šeimas nuo bado?

REKLAMA

19.30 val. per TV3 smagusis žaidimas „GalvOK“. Pasinerti į įvairiausių temų klausimus pasiruošęs bus etiketo specialistas, rašytojas, žurnalistas Giedrius Drukteinis ir žymusis aktorius Šarūnas Banevičius. Laukia tikrai įdomus, azartiškas ir linksmas žaidimas!

10.00 val. per TV6 laida „Autopilotas“. Šį karta bus galima susipažinti su kompaktinės klasės hečbeku – KIA Cee‘d. Gamintojas šiam automobiliui suteikė septynerių metų garantiją, bet ar tai reiškia, kad Cee‘d patikimas? Sužinokite laidoje.

REKLAMA
REKLAMA

17.00 val. per TV8 filmas „Motinos širdis“. Pavėlavusi pateikti dokumentus studijoms, Asė įsidarbina siuvimo fabrike. Čia ji sutinka gyvenimo meilę, naująjį fabriko direktorių, Artiomą, su kuriuo sukuria nuostabią šeimą. Tačiau likimas negailestingas: šeimyninės išvykos metu, įvykdomas užpuolimas. Artiomas nužudomas, o mylima dukrelė Nadia dingsta be žinios. Kas ir kodėl nori sužlugdyti Asę? Ar jai pavyks rasti dingusią dukrelę ir vėl surasti gyvenimo laimę?

16:30 per TV3 Play – šou „Mano namų taisyklės“. Šešios komandos, kurių kiekvieną sudaro du žmonės, kovoja tarpusavyje, renovuodamos Australijoje gyvenančių žmonių namus. Jų darbą vertina trys teisėjai. 

Sekmadienis (03-07)

09.30 val. per TV3 kulinarinė laida „La Maistas“. Laidos šefai pateiks idėjų, kaip nustebinti mylimas moteris minint tarptautinę moters dieną. Tai – jūros gėrybių troškinys bei svieste ruošta lašiša su maskarponės krepšeliais ir pankolio salotomis.

REKLAMA
REKLAMA

19.30 val. per TV3 fantastinis nuotykių filmas visai šeimai – „Dambis“. 1941 m. Disnėjaus sukurtas animacinis filmukas apie skraidantį drambliuką Dambį iki šiol išlieka vienu smagiausių ir mylimiausių animacinių pasakojimų istorijoje. Dabar, technologijoms pakankamai ištobulėjus, Dambis iš animacinio tampa tikru skraidančiu drambliuku! Cirko savininkas Maksas Medici (akt. Danny Devito) nusprendžia pakviesti buvusią scenos žvaigždę Holtą Farrier (akt. Colin Farrell) kartu su jo vaikais Mile ir Džo pasirūpinti naujagimiu drambliuku, turinčiu neįprastai dideles ausis! Ir kaip visi nustemba, kai šios didelės ir keistos ausys drambliuką iškelia į padanges: Dambis skrenda! Štai tuomet mažas drambliukas tampa didžiuoju cirko gelbėtoju ir sugrąžina jį į cirko aukso amžių. Netrukus apsukrus verslininkas V.A.Vandevere (akt. Michael Keaton) skraidantį drambliuką įdarbina savo naujausiame ir ypatingai dideliame Dreamland pramogų pasaulyje... kuris po savo išoriniu blizgesiu slepia daug tamsių paslapčių...

REKLAMA
REKLAMA

12.00 val. per TV8 laida „Sveikatos medis“. Laidoje didelis dėmesys bus skirtas kojų sveikatai. Dainininkė Giulija Baužienė papasakos apie sąnarių problemas. Bus kalbama ir apie senjorų pamėgtus linijinius šokius.

22.00 val. per TV6 komedija „Mitas“. Archeologas Džekas ieškos mistinio brangakmenio, kuris gali nugalėti žemės trauką. Džekas kartu su savo draugu Viljamu keliaus po pasaulį tikėdamasis jį surasti, tačiau vieną dieną jis nuvyks į Dangaus rūmus, kur viskas pasikeis ir Džekas pames galvą...

18.00 val. per TV3 Play – serialas „Motinos širdis“. Pavėlavusi pateikti dokumentus studijoms, Asė įsidarbina siuvimo fabrike. Čia ji sutinka gyvenimo meilę, naująjį fabriko direktorių, Artiomą, su kuriuo sukuria nuostabią šeimą. Tačiau likimas negailestingas: šeimyninės išvykos metu, įvykdomas užpuolimas. Artiomas nužudomas, o mylima dukrelė Nadia dingsta be žinios. Kas ir kodėl nori sužlugdyti Asę? Ar jai pavyks rasti dingusią dukrelę ir vėl surasti gyvenimo laimę? 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų