Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Žymiausia Lietuvos hip hopo grupė, „G&G Sindikatas“, grįžta į Didžiąją Britaniją koncertui Londone. Dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių žiemos turo po Didžiąją Britaniją metu praleidusi Londoną, bet pažadėjusi būtinai sugrįžti pavasarį, grupė tęsi savo pažadus - Balandžio 28 dieną Londono klube „CLF Art Cafe“ vyks grupės koncertas.

REKLAMA

Daugiau kaip prieš dešimtmetį susikūręs „G&G Sindikatas“ pavergė ne tik hip hop stiliaus mylėtojų širdis. Nuoširdžiais pasirodymais ir prasmingais dainų tekstais muzikos mylėtojus grupė džiugina ne tik Lietuvoje, galima sakyti jau tradicija tapęs turas – Jungtinėje Karalystėje ir Airijoje, skirtas Lietuvos išeiviams. Deja, šią žiemą aplankyti Londono nepavyko. „G&G Sindikatas“ iš karto pranešė, kad sugrįš išskirtiniam koncertui Londone pirmajai progai pasitaikius.

Šį kartą Sindikato vyrus „apšildys“ taip pat Lietuviai - MC ARTA  iš grupės „Dulkės“ bei DJ PLAYA. Abu, būdami Lietuvos išeiviais, džiaugiasi galėdami užlipti ant scenos kartu su Lietuviškos hip hop muzikos pažibomis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų