Patyrimų muzikos šou „The Goddess“ nepaliko abejingų – pubika plojo atsistojusi

Trečiadienio vakarą pirmą kartą Lietuvoje įvyko patyrimų muzikos šou „The Goddess“. Tarptautinė menininkų komanda „Amiya Inspiration“ pakvietė kartu patirti neįtikėtiną pojūčių, šokio, videoprojekcijų, muzikos ir aromatų šou.

29

Patyrimų muzikos šou nepraleido ir žinomos Lietuvos moterys. Renginyje apsilankė Gintarė Gurevičiūtė, Simona Albavičiūtė, Toma Vaškevičiūtė, Jolanta Svirnelytė, Neda Malūnavičiūtė. „The Goddess“ renginį panoro išvysti 1200 svečių, o nuskambėjus paskutinei dainai publika plojo atsistojusi.

Specialiai šiam šou Kalifornijoje idėjos sumanytoja ir autorė Amiya Andrė Pabarčiūtė kartu su vienu iš garsiosios grupės „Enigma“ prodiuseriu Jensu Gadu sukurė vienuoliką jaudinančių dainų. Prie projekto prisijungė skirtingų meno sričių atlikėjai iš viso pasaulio.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patyrimų muzikos šou „The Goddess“ nepaliko abejingų – pubika plojo atsistojusi

Vakaro svečius į patyrimų šou įtraukė ne tik užburianti Amiya Andrės muzika, atpalaiduojantis balsas, bet ir kerintys drabužiai, sukurti specialiai šiam šou. Įspūdingi galvos apdangalai, besiplaikstantis šilkas, žėrinčiais karoliukais siuvinėta sceninė apranga nepaliko abejingų.

REKLAMA

Šou emocinę dalį dar labiau sustiprino šokėjai, kurie perteikė muziką kūno kalba. „The Goddess“ reginyje svarbų vaidmenį suvaidino eteriniai aliejai, išdalinti kiekvienam klausytojui. Jų kvapas leido atsipalaiduoti, išgirsti Amiya Andrės atliekamas dainas širdimi, mintimis ir siela.

„The Goddess“ – tai projektas, kuris leidžia išgirsti, kaip skamba meilė. Pasaką suaugusiems kūrė užsienio ir Lietuvos menininkai, prodiuseriai ir muzikantai. Pasaulyje yra tik keletas renginių, kurie dovanoja šį jausmą. „The Goddess“ yra vienas iš jų.

Tai įstabi kiekvieno žmogaus istorija, papasakota romantiškos muzikos, vizualinio meno, poezijos ir šokio kalba, sukurta Amiya Andrės bestseleriu tapusios knygos „Moters Magijos Mokykla“ motyvais.

„The Goddess“ kelionė Lietuvoje nesibaigia. Jis toliau keliaus po pasaulį, įkvėpdamas daugybę žmonių Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Anglijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

 


Rašyti komentarą...
A
Atsargiai
2016-03-11 10:40:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būkite atsargūs ir pagalvokite, ar eiti į tuos kursus. Galit susigadinti psichinę sveikatą. Už tai jie neatsako, nes jokių dokumentų negausite. Pratimai, kaip supratau, nepagrįsti mokslu, kažkur rašė, ezoteriniai, saugokitės. Patyriau savo kailiu, prireikė nemažai laiko atsigauti. Niekam nelinkėčiau. Kursų aprašyme pateikta tik graži pusė.
Atsakyti
0

L
Lankęs
2016-03-11 16:57:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad erezijas skleidi. Kursų metodika yra paremta moksliškai.
Pats lankiau kursus, žiauriai rekomenduoju!
Atsakyti
0

D
Darius
2016-03-11 23:50:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogau, atsipalaiduok! Apie kokius kursus čia kalbi. Čia gi koncertas ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų