10

 

Visai neseniai princas Harry ir Meghan Markle sudalyvavo paskutiniame savo karališkame renginyje, prieš netenkant titulų, kurių oficialiai nebeturės jau kovo 31-ąją. Tiesa, jie nusprendė nepamiršti ir žmonių, kurie jiems dirbo Jungtinėje Karalystėje, todėl surengė nepamirštamą vakarėlį.

Čia sudalyvavęs šaltinis neslėpė – ašarų buvo sunku išvengti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paskutiniame Harry ir Meghan vakarėlyje liejosi ašaros: ne visų likimas bus toks gražus

Prieš išvykdami į JAV, princas Harry kartu su žmona Meghan nusprendė visiems, kurie jiems dirbo, atsidėkoti pakviesdami atsisveikinimo pietų. Jie visą personalą pakvietė prabangių pietų į „The Goring“ viešbutį Londone, Belgravia rajone.

Minėtas viešbutis – itin mėgstamas karališkosios šeimos, o ypatingai – Kate Middleton. Prieš savo vedybas su princu Williamu 2011-aisiais, ji naktį praleido būtent čia.

„Harry ir Meghan dažnai organizuodavo įvairius linksmus dalykus, kaip, pavyzdžiui, picos vakarėliai, arba ledų autobuso pasamdymas. Tačiau šįkart, paskutinę savaitę, kurią praleidžia kartu su mumis, jie nusprendė padaryti kai ką įspūdingo“, – kalbėjo vakarėlyje apsilankęs personalo narys.

„Jie dėkojo visai komandai, o kai kurie komandos nariai netgi apsiverkė. Meghan ir Harry tikrai norėjo parodyti savo padėkas – jie puikiai žino, kaip visi sunkiai dirbo“, – neslėpė šaltinis.

Tiesa, dabar, kai princas Harry ir M. Markle išvyks, pusė jų darbuotojų ir toliau dirbs karališkajai šeimai. Kita pusė – darbą prarado.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kovo 9-ąją jiedu pasirodė viešumoje paskutinį kartą prieš netenkant savo aukšto rango karališkosios šeimos narių titulo.

Nei karalienė, nei Williamas ir Kate Middleton tokio Harry ir Meghan žingsnio nepalaikė, todėl akyliausi gerbėjai pro akis nepraleido netgi minėtų porų pasisveikinimo. Anot jų, Middleton į porą beveik nė nepažiūrėjo.

Vėliau pora susėdo pagal titulus. Tai reiškė, kad karalienė ir princas Charlesas sėdėjo pirmoje eilėje, K. Middleton ir princas Williamas – antroje, o Harry ir Meghan – iškart už jų. 

REKLAMA

Tiesa, nepaisant to, kad įtampa tarp šeimos narių buvo ne tik matoma, bet ir viešai jaučiama, Harry ir Meghan atrodė išties pakiliai nusiteikę. Meghan buvo pasipuošusi ryškiai žalios spalvos suknele, o galvą papuošė tokios pat spalvos skrybėlaite. Prie derinio ji pasirinko kūno spalvos aukštakulnius-žudikus bei kiek tamsesnio žalio atspalvio rankinę. 

Ir nors tai paskutinis princo ir Meghan karališkasis pasirodymas, oficialių savo pareigų ir titulų jie neteks tik kovo 31-ąją. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų