Paskutinę dieną prieš išvykdamas namo Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jeronimas Milius skyrė poilsiui - lankėsi viename Serbijos kaime, pirko suvenyrus ir skubėjo į didžiąją Belgrado areną savo favoritų dainų konkurso finale palaikyti, rašo „Respublika“.

J.Miliaus vokalo mokytojas Povilas Meškėla susibičiuliavo su vienu iš Lietuvos atstovo „Eurovizijoje“ apsaugininku, kuris ne tik ekskursiją į Serbijos kaimą organizavo, bet ir iškilmingas vaišes lietuvaičiams surengė.

„Šiandien valgėme ant žarijų keptą aviną. Vienu metu buvo kepami net šeši avinai! Mūsų Jeronimo apsaugininkas - tikras „gerietis“. Jis mums ir organizavo išvyką į Serbijos kaimą. Kadangi aš puikiai kalbu lietuviškai, o jis puikiausiai moka serbiškai, tad labai susibičiuliavome“, - pasakojo P.Meškėla.

„Ėriukas buvo kaip paskutinė vakarienė“, - juokėsi jam antrindamas Jeronimas.

Vakare jis su Lietuvos delegacija stebėjo „Eurovizijos“ finalą. Už ką sirgo atlikėjai? „Aš, kaip jau sakiau, esu už roką. Tad palaikiau Suomiją. Visai patiko Azerbaidžiano, Izraelio atstovai“, - vardino Jeronimas. „O man - Švedijos atstovė. Kadangi man patinka ABBA, o švedė kaip tik yra lyg iš tų laikų... Kas laimės, ne taip ir svarbu“, - likus kelioms valandoms iki finalo sakė P.Meškėla.

REKLAMA

„Aš už tai, kad laimėtų daina, o ne politika“, - įsiterpė Jeronimas.

„O aš - už taiką“, - pasitikslino jo vokalo mokytojas.  Ar nebijo lietuviai grįžti į gimtinę? Juk bus ir tokių, kurie ne tik su gėlėmis juos pasitiks.

„Žinau, kad yra ir labai daug gerų žmonių, kurie mus palaikė, klausė ir gyrė. Jeronimas mums gėdos nepadarė. Mes nepakliuvome į finalą ne dėl to, jog blogai dainavome. Iš tiesų tai visos finalo dainos buvo vienodos. Tik pasirinktos skirtingos išraiškos priemonės joms atlikti. Bet jei visus blizgučius ir grimą nuo jų nuimtume ir šalia sustatytume, prieš Jeronimą finalininkai liktų kaip dulkelės, kurias galima nupūsti“, - gyrė savo mokinį P.Meškėla.Parengė Edita Maželytė


Rašyti komentarą...
z
zettas
2008-05-26 09:03:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
kvailas tas meshkela kaip tas keptas serbijos eriukas. kaimo muzikantai...
Atsakyti
0

k
kovo 8osios Mogute
2008-05-26 09:57:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Povilai, neklausyk tu to zetto, jisai taip rasho ish pavydo!
Atsakyti
0

b
blogiete
2008-05-26 12:02:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai pasake Meskela, gedos tikrai nepadare, o visi kiti be sou ir nukopijuotu melodiju, ko gero butu daug prasciau pasirode
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų