6,5 tonos druskos nusipirkęs ir iš panikos Japonijoje pasipelnyti ketinęs kinas dabar su savo pirkiniu įstrigo namuose.Pravarde Guo vadinamas vyras druską pirko Wuhane ir už ją sumokėjo 4 tūkst. dolerių (9815,60 Lt). Tokių veiksmų vyras nusprendė imtis po to, kai pasklido gandai, kad druskoje esantis jodas gali padėti apsisaugoti nuo radiacijos, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Po tokių pranešimų, aplinkinėse šalyse druskos kaina ėmė sparčiai kilti, o pats produktas greitai tapo deficitine preke.

Tikėdamasis vėliau druską parduoti žymiai brangiau ir taip pasipelnyti, Guo nusprendė įsigyti 260 pakelių. Juos vyrui į butą atgabeno trys sunkvežimiai.

Po kelių dienų, Kinijos valdžia liepė vartotojams liautis paniškai pirkti druską, teigdami, kad gyventojams Japonijos Fukušimos elektrinė nekelia jokio pavojaus. Toks valdžios atstovų pareiškimas nuramino žmones ir druskos kaina nukrito.

Tad Guo dabar atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje: druska užima pusę jo buto, kainavo jam 4 tūkst. dolerių, o šansai parduoti ją – itin menki.

Žiniasklaida teigia, kad Guo net ir palankiomis rinkos sąlygomis negalėtų pasipelnyti – vyras neturi leidimo užsiiminėti perpardavinėjimu. Jis taip pat negali druskos išvežti į kitą regioną, nes šalies valdžia griežtai kontroliuoja druskos transportą.

 


Rašyti komentarą...
K
Kęstutis
2011-03-25 22:12:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
neblogas pakelis - 25kg
Atsakyti
0

b
bg
2011-03-26 09:31:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
prisižaidė žmogutis ;D
Atsakyti
0

K
KELMERIS
2011-03-26 17:33:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pakeliai po 25kg pz pz:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų