Pasaulį užkariavęs projektas atskleis, kaip lietuviai žiūri televizorių: į namus įsileis net įžymybės

Vasaros sezoną TV3 televizija pasitinka su viena už kitą įspūdingesnėmis ir įdomesnėmis laidomis bei projektais. Jau netrukus eteryje – didelio populiarumo užsienyje sulaukusi premjera „Sofos ekspertai“. Šis projektas – unikali galimybė pro rakto skylutę pažvelgti į kiekvienos šeimos namus ir pamatyti kokios aistros užverda susibūrus prie televizoriaus ekrano.

Jau netrukus „Sofos ekspertai“ atskleis, kaip lietuviai žiūri televizorių. Ir nors yra garsiai sakančių, kad jie televizoriaus nežiūri, vasariška eterio premjera visokiariopai paneigs šį mitą. Pramoginės laidos kūrėjai kaskart lankysis net šešių skirtingų šeimų namuose įvairiuose Lietuvos miestuose. Ne tik šeimos nariai, bet ir bičiuliai, draugai, kaimynai televizorių ekranuose stebės savaitės aktualijas ir, žinoma, išsakys savo nuomonę.

Kaip televizijos laidas žiūri vaikai? Ką apie tuos pačius eterio herojus mano senjorai, o ką – žinomų žmonių šeimos? Kurios įžymybės filmavimo kameras įsileis į savo namus, bus atskleista jau netrukus.

REKLAMA

Projekto „Sofos ekspertai“ vykdančioji prodiuserė Rūta Lukoševičiūtė tikina, kad ši premjera – unikali galimybė viena koja pabuvoti ne tik skirtingų šalies šeimų, bet ir žinomų žmonių namuose. „Žiūrovai pamatys kaip žmonės žiūri televizorių: ar atsipalaidavę, ar sėdėdami ant jaukios sofutės, o gal gulėdami lovoje. Ar jie garsiai komentuoja, ar sutaria visais klausimais, o gal susipyksta taip, kad net dūmai rūksta. Žiūrėdami „Sofos ekspertus“ žiūrovai laidos herojuose atpažins save. O į save pasižiūrėti iš šono juk visuomet labai įdomu“, – intrigavo prodiuserė.

Nors laidos dalyvius nuolat stebės filmavimo kameros, Rūta tikina, kad žiūrovų laukia tik tikros, nesurežisuotos emocijos ir reakcijos. „Visi „Sofos ekspertai“ televizorių stebi ir komentuoja vieni savo namų aplinkoje. Kūrybinė grupė tuo metu būna kitoje patalpoje. Tokia izoliacija reikalinga, kad herojų prie televizoriaus ekrano neblaškytų nei operatoriai, nei garso režisieriai, nei kiti kūrybinės grupės nariai. Todėl žiūrovas, stebėdamas šį šou, matys realią laidos herojų reakciją – o tai ir bus šios programos „vinis““, – pasakoja prodiuserė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų